Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok. És...

16 hetes terhes vagyok. És nagyon kivánom a szexet, de a párom fél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előlfekvő lepényem miatt a doki vagy no szex, vagy óvatos szexre utalt. De én nagyon kivánom, a párom meg fél, hogy kárt okoz.
2008. máj. 23. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.szerintem akkor nagyon vigyázz a babádra!ha orvos "tilt"tölle.és semmi kép ne eröltesd rá a párod a szeretkezésre.tapasztalatbol mondom nálunk igaz forditva van a dolog,én nem akarom miota babás vagyok mert "féltem"a babám!boldog babavárást.és legyél türelmes a pároddal.
2008. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy félt.Nélunk minden rendben volt,mégis féltett az elejétől.Hiába beszéltük át,hogy nem árt a picinek,mégis.Én naponta többször igényeletem volna,ő meg heti egyszer innentől.Akkor is folyamatosan vigyázott rám és kérdezte nem fáj e,vagy nem e ér el valamit.Ha az orvos sem nagyon ajánlja,akkor tényleg vigyázzatok.Behetolás hejett válasszatok más módszert szerintem egy darabig.Akár szájjal,akár pettinggel is el lehet érni a kívánt hatást.Kb a 30. hét után álltam vissza a régi mennyiség kívánására.Így csak naponta vagy 2 naponta lenne rá igényem,de ő még mindig félt.Tudom,hogy nem a megváltozott külsőm zavarja,de rossz,hogy így elritkultak az együttlétek.35 hetes kismami
2008. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elöl van a lepény, valóban veszélyesebb, mert könnyen vérzés okoz, nekem is ezért volt 3X.

ÓVatosan lehet szexelni, amíg nem vérzel, de ha igen, akkor tényleg jobb elkerülni a szexet, mi is el lettünk tiltva.

Ha ez fennál, akkor maradjatok inkább csak az orális szexnél, általában maga az orgazmus nem okoz bajt, bár ez is előfordul.

Amíg meg nincs baj, óvatosna lehet szexelni, ha nem is minden nap:-)

2008. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha nem hatol be attól még az orgazmus és a méhösszehúzódás nem okoz kárt?
2008. máj. 23. 19:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh értem :((( Ok, köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!