Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már megőrülök a keményedésektő...

Már megőrülök a keményedésektől! Ezek mennyire jelzik a szülés közeledtét? Kinél hogyan volt/van?

Figyelt kérdés
39. hetes vagyok, de már, hetek óta vannak keményedések, jóslók. de eddig csak este volt intenzíven, de ma már órák óta szinte abba sem hagyja,mellé egy egy elenyésző alhasi fájdalom, egyéb tünet nincs, illetve, bő egy ujjnyira voltam nyitva már kedden, gondolom, nem kell nagy jóstehetség, hogy nemsokára szülök, főleg , hogy harmadik baba, de mégis mennyire nemsokára? úgy értem, aki hasonló helyzetben volt, (van) mikor szült?
2009. aug. 13. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 perces keményedéseim voltak hetekig kb a 30. héttől..., nálam semmit nem jelentettek. A fájással lett csak erőssebb. De már nincs sok hátra, azt már guggolva is kibirod :) Pláne 3. bébinél :) Sok boldogságot!
2009. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam se jelentett ez semmit, 3 hétig voltam nyitva én is egyujjnyira, sajnálom. Kitartás, mindjárt vége...:)
2009. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi csajok!!
2009. aug. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!