Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 20-ik heti ultraha...

Ma voltam a 20-ik heti ultrahangon. De kicsit elvagyok keseredve. Mintha nem igazán törödnének velem?

Figyelt kérdés
ezt ugy értem,h nem elég,hogy a 20-ik héten az uh azt mutatta,h 19hét 3nap,ez nembaj?orvos nem mondott rá semmit,ja és legközelebb uh csak 30 hetesen.ez érdekes,és addig mi?addig nem látom a babám?az a helyzet,hogy nálunk még védönö sincs aki tanácsot adna.itt szlovákiába nincs ilyen.
2009. aug. 13. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz jársz? Hogyha igen, akkor hozzá bármikor mehetsz, csak fizesd ki az UH díját.
2009. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a kötelező uh-k mo-on is 18-20 hetesen utána 30-32 hetesen vannak! Magánrendelő gondolom nálatok is van, mi is fizetünk ha gyakrabban akarjuk látni a babát...
2009. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztos minden rendben van! Nincs babás barátnőd vagy más kismama akivel megbeszélhetnéd a kérdéseidet?

Nálunk 2x van ultrahang 12 és 20. héten szóval ennyi a babamozi. Védőnő van. Ma volt itt és bármit kérdeztem azt mondta meg tudom nézni az interneten! Na? Ez sem jobb. (Anglia)

2009. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem magán doki.de azért akkor is,egy picit több odafigyelést várnák.
2009. aug. 13. 16:23
 5/7 A kérdező kommentje:
és az nem baj,hogy nem 20 hetesnek,hanem 19-3naposnak nézték?
2009. aug. 13. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kismami!Először én se igazán értettem, hogy mi ez a hét+nap meghatározás, de mondta a doki, aki a szakrendelésen van, hogy ez a magzat pontos korát jelenti, tehát még nem töltötted be a 20.hetet.Nekem épp ellenkezőleg volt,mindig több voltam az UH-on és a vérvételen is, mint amit számoltam.Pl. 20 hetes+3 napos.Mi elmegyünk 4d-re, majd a 25.héten, így hidaljuk át a20 és 28 hét közti időszakot.Boldog babavárást kíván egy 21 hetes mami.
2009. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi nap eltérés teljesen normális. Nem kell aggódnod a baba miatt. Amúgy is a 14. napot vélik a fogamzás napjának. Én mindkettőször a 19. napon estem teherbe és a fiaimnál kisebb terhességet mértek emaitt pár nappal! Ezek általános adatok.

Nemrég voltam 20. heti UH-n állami kórházban. Csak magándoki fordít rád kellő figyelmet. Az enyém is szabin volt és a UH-s orvos nem mutatott semmi a babából pedig korábban mindig szemmel követhettem a monitoron:(

2009. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!