Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jár most valaki a Szent Imre...

Nihilistahedonista kérdése:

Jár most valaki a Szent Imre kórházba Friedrichné Nagy Andreához kismama tornára?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni mikor tart kispapás órát, amikor be lehet menni kísérőnek is.

Minden hónap, vagy minden második hónap első Keddjén azt hiszem.



2012. nov. 10. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már nagyon nem most jártam hozzá, de arra emlékszem, hogy ott a helyszínen kérésre módosította ezeket az időpontokat, meg plusz időpontot beszélt meg a kismamákkal, és emlékszem, amikor egy apuka potyára jött, mert épp akkor nem volt alkalom, úgyhogy menj el és kérdezd meg, vagy minimum telefonálj be, talán úgy is megtudakolhatod.
2012. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Hát ha betelefonálok, minimum ufonak néznek, hogy mégis hogy a fenébe gondolom, hogy infót kérhetek ilyenről.

Az én első tornám is anno papás torna volt, meg is lepődtem, hogy nem tornázunk :D


Lehet, hogy az a megoldás marad, hogy bemegyek kedden...

2012. nov. 15. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!