Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt mennyivel szállt...

Szülés előtt mennyivel szállt le a hasatok?

Figyelt kérdés

November 28-ra vagyok kiírva, de már úgy veszem észre hogy le szállt a hasam!Szerintetek mennyi időm van még?

Egyébként 2. baba és fiú.Lányom 1 napot ráhúzott, de ő indított volt így elég tapasztalatlan vagy sajnos a spontán szülésben!! :D

Köszi a válaszokat.


2012. nov. 9. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Ezt nem lehet megjosolni,nálam olyan érzés volt mintha gyomromba jött volna fel 39hetesen és az nap éjel mentem szülni...

ha leszáll jobban kapsz levegőt,étvágy ujra jobb lesz,jobban feszit ott lent..

5.babával 37hkm.

2012. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A lányommal a szülés napján is fent volt.A fiammal,meg kb a 30.héttől vont lent kiírt napon született
2012. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem le sem szállt és 2 nappal túlhordtam. :)
2012. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt hiszik sokan, hogy leszállt a hasam, pedig nem. Csak nagyon alacsony vagyok, a picur pedig nagy, így a méhem nagyon alacsonyan indul és már a bordaívnél van. Érdekes, hogy ezt az utóbbit senki nem veszi észre. Alig kapok levegőt, alig tudok enni és alig tudok menni, feküdni, mert lent is szétfeszít. :)

35+4 hkm

2012. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Off: 5. baba? Az nem semmi! Gratulálok! :)


On: én nov 25-re vagyok kiírva, de nem látom, hogy leszállt volna. Majd holnap (ma) lefényképeztetem a párommal és összehasonlítom a múltheti képpel, hogy leszállt-e már valamennyit, mert tényleg nem tudom megmondani. Talán lejjebb van már valamivel, mert egy picivel könnyebb az alvás, de nem sokkal. Gyomorsavam még mindig van, levegő még mindig kevés, szóval nem tom... :)


SZép babavárást, könnyű szülést, jó babázást!


38 hkm

2012. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lányommal egyáltalán nem szállt le.

Fiamnál a 37. héten teljesen leszállt, 40+2 héten indították, nem akart kibújni:)

2012. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Első terhességnél csak vajúdás közben szállt le. 38+2 született a lányom 3500g és 53cm

Második terhesség: már kb. másfél hete leszállt a hasam, frontoknál úgy érzem mindjárt megszülök :) annyi jóslóm van, de aztán elmúlnak és ilyenkor jön az az érzés hogy még a közelgő napokban nem szeretne megszületni :D Most vagyok 37+3 napos és kisfiú lesz.


Egyébként a legkönnyebben úgy tudod megnézni leszállt-e a hasad, hogy ha a tenyered befér a gyomrod meg a hasad közé teljesen és csak utána kezdődik a pocak akkor leszállt :)

2012. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet egy kérdéssel több? Viszonylag sokan írtátok, hogy nem szállt le a hasatok szülés előtt. Ez azt is jelenti egyben, hogy a picur nem illeszkedik be a medencébe? Mert ugye ezen esemény megtörténte jelenti a has leszállását. Vagy rosszul gondolom? Anyósom mondja mindig, hogy még csak ne szálljon le a hasam, nem kell még megszületnie.
2012. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most írok, de 1000 dolgom volt/van.. :)

Köszönöm a válaszokat..végül is semmi következtetést nem tudtam levonni belőlük, csak annyit, hogy jön majd a fiúka amikor akar! :D

Az 1. válaszolónak nekem is gratulálnom kell!!!5ször szülni??Én biztos nem vállalnám be..anyagilag sem, meg nekem ez már elég. :D

Utolsónak

Csak egy történetet tudok írni.Ismerősömnek akinek fogalmam sincs hogy leszállt-e a hasa, mikor beindult a szülése még nem volt teljesen befordulva a babája, de az orvosok vártak rá..de végül is nem sikerült ezért császározni kellett.Kiírt nap körül indult be neki.Úgy hogy van olyan szerintem, hogy az utolsó pillanatban ékelődik be, de van olyan is, hogy korábban..Így a következtetés ismételten az, hogy akkor jön ki amikor akar! :)

2012. nov. 11. 05:33
 10/11 anonim ***** válasza:
8 nappal előtte :)
2012. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!