Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még mindig semmi méhösszehúzód...

Még mindig semmi méhösszehúzódás? Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Ma voltam a 2.nst-n és most is, mint múltkor kb. semmit nem mutatott a görbe, csak egy huszon körülit. Miért? 38 hetes km
2009. aug. 12. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


emiatt nem kell aggódnod! a CTG akkor mutat "fájás-érzést", amikor épp keményedik, összehúzódik a hasad! Attól, hogy neked épp akkor nem csinál semmi extrémet a méhed, az nem jelenti azt, hogy gond van!


a babád biztosan nem fog benned maradni! :) meg kell hagyni neki az időt, és amikor úgy érzi majd kidugja a kis buksiját! :)


Van olyan kismama, aki egész várandóssága alatt nem érez semmi keményedést, majd egyszercsak beindul a szülése. Persze szoktak lenni keményedések, meg jósló fájások, de azért az egyéni, hogy ezt ki milyen mértékűnek fogja fel, érzékeli!


a 20-on körüli méhtónus ok!


Minden jót! :)


[link]

2009. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a 42hétig nem volt semmi fájásom.Oxitocinra sem.Végül császárral született a kisfiam.Neked még van időd ne aggódj.Mikor bekerültem a korházba egyik kismama is aznap feküdt be pici fájással,délutánig megerősödött neki este 10re meglett a pici.Nem vagyunk egyformák.
2009. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk meg soha nem is nézték a fájásokat, csak a baba szívét...

38 hetesen miért kell azért aggódni, hogy nincs méhösszehúzódás? Ráér még..

2009. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nah, én ugyanígy vagyok, tegnap voltam a második nst-n és ugyanez, szívhang rendben, amúgy semmi. végülis van még idő...

csak itt olvassa az ember, hogy másoknak mi volt és nem tudja, hogy mi a természetes. különben nekem azt mondták bent, hogy ettől még egy óra múlva is beindulhat.

szóval, kitartás! :)

2009. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy szeded-e még a Magne B6-ot,mert az is hozzájárulhat,hogy nincs méhösszehúzódásod,ugyanúgy ,mint az,hogy azért kell szedni a terhesség ideje alatt,hogy ne keményedjen a hasad.36. hét után nem szabad szedni e miatt,nekem ezt a dokim mondta.
2009. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Magne B6-ot nem szedek egyáltalán! Szokott keményedni a hasam, de nem vészes!
2009. aug. 14. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is két NST-ém volt,38+3 vagyok,de semmi fájást nem mutatott.Mondta is a szülésznő,h úgy látja,h még esze ágában sincs megszületni,van még ideje.
2009. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!