Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés vagy barnás folyás...

Vérzés vagy barnás folyás lehetséges-e terhesen?

Figyelt kérdés
Mind két teszt pozitív lett de szúr a hasam és barna folyásom van már-már rózsaszín,de ha z is lennék csak kb.3-4 hetes vagyok!
2008. máj. 23. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak rémisztgetni,de szerintem menj el sűrgősségi ambulanciára! Az is lehet,hogy semmi gond,de jobb félni,mint megilyedni!A vérzés barnázás terhesség alatt sose jelent jót!Van sajnos tapasztalatom!
2008. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elottem szolonak.Sajnos nekem is van tapasztalatom mar ebben,de lehet a szextol is...

Minden esetre elso dogod egyen utadba ejteni az egyik surgossegit!

2008. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azért ennyire nem ilyedtem meg,felhívtam azorvosom és megnyugtatott,igazából persze addig nem vagyok nyugodt amíg nem tudom 100%-ig,hogy kisbabát várunk mert nagyon szeretnénk!!!
2008. máj. 23. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

A 4. héten kéne elvileg megjönnie, ha nem lenne terhesség. Ilyenkor még az első 3 hónapban előfordul, hogy olyan mintha megjönne, de az csak tisztulási folyamat. A szervezet még nem fogta fel, hogy nem kell megjönnie, ha erős szúrást érzel a hasadban, vagy görcsölsz azonnal ambulancia, addig pihenj és feküdj, meg halgass a dokidra!!!

Neficánkolj, és ha dolgozol ilyen esetben jobb a táppénz, legfeljebb majd visszamész dolgozni, ha rendben vagy.

2008. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno 2 pozitív tesztem,utána 5hetesen barna,majd véres,majd rózsaszín folyásom.Nem mentem vissza dokihoz,mire elmentem,baba már nem volt..Sajnos.De most is volt kb 7hetesen barnázásom,azonnal mentem dokihoz.A babával szerencsére semmi baj.. 36hetes kismama
2008. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!