Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37 hetes terhesen vizes...

36-37 hetes terhesen vizes folyás mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam orvosnál, tökéletes a kenetem (semmi baci vagy gomba) és a vizelet vizsgálat is jó lett. Zárt a méhszájam is és a poci is fent van még. Vajon mitől lehet? Lehet, közeledik már a szülés?
2011. jan. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vizes? Nem lehet, hogy a magzatvized szivárog? Szerintem nézesd meg, egy sima lakmuszpapíros ph méréssel el tudják dönteni.
2011. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vizesebb, mint szokott lenni. Hát nem tudom, kicsit várok még és ha nincs változás akkor lehet bemegyek az ügyeletre. Gyógyszertárban nem lehet ilyen ph méréses papírt vagy betétet kapni?
2011. jan. 6. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Betétet már nem, lakmuszpapírt szerintem lehet, de nem biztos, hogy azzal meg tudod nézni. Hétköznap van, ha eddig nem kellett az ügyeletre menned, de bizonytalan vagy, szerintem menj el a legközelebbi sztk rendelésre, annyit megér a dolog.
2011. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!