Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl nagy mennyiségű,...

Nem túl nagy mennyiségű, fehéres folyás, ami a betéten sárgásra szárad, normális még terhesen?

Figyelt kérdés
Nem viszketek. Picit fáj a hasam alja, de az lehet, hogy mástól van. 16 hetes
2010. dec. 23. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hüvelykenet vizsgálatot csak laborban végeznek. Ők tudnak neked válaszolni.
2010. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úgy olvastam, hogy ez a jellemző terhesen! fehér, de száradva sárga. (nekem is ilyen)
2010. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen.Normális míg egyéb nincs.
2010. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs,ha nem okoz tüneteket.Nekem végig a terhesség alatt ilyen volt,sőt még most is.Egészséges 7 hós lányom van.Semmi baj nem lesz,nyugi!
2010. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen!

Sőt amikor legutóbb orvosnál voltam (jó orvos) viszkettem és azt mondta, hogy nem belső gond, csak külsőleg irritál valami, mert ez a váladék természetes a terhesség alatt.

Tisztasági betéttel ébredek és alszom el... :)

27 heteske

2010. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Csak nekem kívűl a nagyajkaknál néha gyengéden viszket, aztán másnap nem. Próbálj meg intim mosakodó gélt használni és még ami nekem bevált az az, hogy inkább a fehérneműmet cserélem egy nap többször, de tisztasági betétet nem használok, mert aki arra érzékeny, az is okozhat ilyen panaszokat. Ha januárban megyek dokihoz, fogok egy tenyésztést kérni. Szerintem tedd te is ezt!
2010. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nekem nem viszket, igazából minimális fehér, mégis kitenyészett az e.coli.

Szóval az itt válaszolók elég felelőtlenek, ha tenyésztés nélkül, látatlanban azt mondják neked, hogy semmi baj.

Lehet, hogy tényleg nincs, de ezt nem itt kellene megkérdezned, én még mindig ezt mondom.

2010. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!