Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el, hogy...

Hogyan mondjam el, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
15éves vagyok a babához a 21. században és önök szerint is fiatal túl túl túlságosan is de, a párom vallásában ez nem így van tisztelem ezt a vallást és őt is tudom hogy tökéletes jövőt tudnánk neki biztosítani megfelelő háttérrel. Ez nem gond a picinek eszméletlenül örülünk. . . az ő szülei se bánják hisz őkis ebben a vallásban hozták világra a párom. De édesanyámnak hogy tálaljam? 15éves vagyok a babához a 21.században és önök szerint is fiatal túl túl túlságosan is de, a párom vallásában ez nem így van tisztelem ezt a vallást és őt is tudom hogy tökéletes jövőt tudnánk neki biztosítani megfelelő háttérrel. Ez nem gond a picinek eszméletlenül örülünk...az ő szülei se bánják hisz őkis ebben a vallásban hozták világra a párom. De édesanyámnak hogy tálaljam?
2007. aug. 31. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy nagyon meggondolatlan dolgog volt tőletek.

Vallás ide vagy oda a saját életed fodog elrontani.

De gondolom már mindegy. Édesanyád biztosan nem fog vallásos mámorban örülni a dolognak! Állj elé és mond meg kerek perec, nem tudsz mit tenni.

Akkárhohyan is tálalod, a reakció ugyanaz lesz.

SAjnállak téged és a babát is!

2007. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valóban fiatal vagy. Nem tudom milyen a kapcsolatod az édesanyáddal, de biztos nem fog neki örülni, hiszen a te jövőd miatt aggódik. Biztosan tanulsz még. Nem fogod befejezni a tanulmányaidat, a párodnak könnyű azt mondani, hogy nem gond megoldjátok, de te fogod sutba dobni az életed.

Na mindegy nem szentbeszédet akartál.

Valóban nincs más választásod, mint elé állni és közölni vele a hírt. Ne várj pozitív reakciót legalábbis szerintem. Ezt kíméletesen nem lehet közölni.

2007. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy hogyan mondd el, nem tudom, DE LÉCCI, FIATAL VAGY!!!!!!! most nagyon jó ötletnek gondolog, DE NAGYON NEM LESSZ NEKED IGY JÓ!!! vagy szt szeretnéd, hogy a babának ne legyen jó?? nem csak a pénzen, meg a jó cuccokon múlik ez a dolog. magabiztosság, AMI NINCS MEG EGY OLYAN KISLÁNYBAN AKI CSAK 15 ÉVES!!! és a srác szülei se értem miért akarják ezt. lehet nálluk ez jó, de nállatok nem, akkor miért akarod ezt?? lehet gyereketek egy egész rakással, nem kell ezért elrontanod a gyerekkorod!!! élvezt a életet, KÖNYÖRGÖM!!!
2007. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes eleve zavarosan van leirva. meg magad is gyerek vagy,hogy fogsz tudni gondoskodni a babarol. Surgosen mond el a mamadnak,hogy vallalja e a segitseget ha a baba megszuletik, mert nagyon nagy szukseged lesz ra. Csodalkozom a fiu szuleinek a reakciojan, ha nem volt kifogasuk az ellen,hogy egy 15 eves gyerek gyereket szuljon. Nagyon primitiv gondolkodas.
2007. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Az én lányom 14 éves és azt hiszem szívbajt kapnék ha jövőre terhes lenne.Arra hogy hogyan mond el nincs tanács anyukádat megfogja rázni mindenképp,de a nagyobb baj az hogy ez valahol a fiú részéről bűncselekmény.
2007. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

És a vallás azt nem mondta, hogy gyerekek ne éljenek szexuális életet?

Na mindegy nem akarok inkvizítort játszani... Az én nagymamám 17 évesen már férjnél volt x ideje, és megszülte apukámat....

Azt nem írtad le, hogy TE mit érzel? Szép dolog tisztelni más nézeteit, de TE hogy érzel?

Én 15 évesen is imádtam már a gyerekeket, és diszkó helyett inkább családról álmodoztam, tudtam hogy nem tudnám elvetetni a babámat, de ez nem ilyen egyszerű. Talán azért is gondoltam ilyen dolgokat, mert 15 évesen nem éltem nemi életet. Igaz hogy az 10 éve volt... Nem mindegy hogy ki az akire támaszkodhatsz, mennyire komoly a kapcsolatod a pároddal, szeretitek-e annyira egmást, hogy nekivágjatok a szülőségnek?

Sok sikert!

2007. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Érdekelne, hogy azóta hogy döntöttetek?
2007. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vaklárma volt... sajnos ciszta van a méhemben... megműtenek hét múlva
2010. ápr. 11. 14:09
 9/9 anonim válasza:
már bocsánat de pontosan ez a baj... midneki rögtön itélkezik miközben azt se tudja hogy milyen érzés...nem vagyunk egy formák...igen i van olyan aki képes mindenzt végig csinálni!!! megfelelő családi háttérrel és barátokkal...van egy ismerősöm ő 16 évei végén esett teherbe...családi támogatással és barátokkal egyedül álló anyaként végig csinálta!..hogy kiről van szó? az unokatestvérem anyjáról....elment szülni ...eddig magántanuló volt...majd 12-re visszament és leéretségizett...és utána továább tanult...mindent végig lehet csinálni csak akaraterő kell hozzá...mára 4 diplomája van és 2 felsőfokű nyelvvizsgája...úgy, hogy ezek után mondja azt valaki h elcsezste az életét...én hiszem és látom, hogy élete legboldogabb öröme volt a gyermeke...egyébként meg, elismerem ha vaki ilyne fiatalon teherbe esik azt hogy hülye volt...de ne egy ártalmatlan gyermek életét vegyük el , csak azért mert lehet nem bírnánk a kihívásokat....ezt úgy hvják önzőségből elkövetet gyilkosság....
2012. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!