Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok! Hogy mondjam...

Terhes vagyok! Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Nem volt betervezve még a baba...De nem vetetjük el, mert meg vannak a körülmények, hogy rendes életet biztosítsunk neki...első baba...de hogy mondjam el az újdonsült apukának? jelenleg 500 km re van...ezért bonyolult a kérdés...tudatni akarom vele...de hogyan tegyem? csak interneten keresztül tudunk beszélni...
2011. júl. 9. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:

jobb személyesen az ilyet.

ha 2-3 hét múlva már tudtok találkozni, akkor jobb várni addig.

de ha még egy hónap múlva sem fogjátok látni egymást, akkor mondd el neki a neten keresztül.

akkor, amikor épp kipihent, jó hangulatban van. (reméljük, nem rontod el majd a kedvét..)

2011. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Jelenleg 500 km re van"...Akkor ez most távkapcsolat,vagy csak egy kis kiruccanás? Bár remélhetőleg a második...

Meddig lesz oda? Mert ha nem sokáig,akkor szerintem megvárhatnád.Azért az hogy neten keresztül jelentesz be egy ilyen kaliberű dolgot eléggé cinkes.Vagy akkor már beszéljetek camon keresztül.

"Csak interneten keresztül tudunk beszélni"...És ezt hogy hoztátok össze? :D

2011. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ausztriába ment dolgozni és csak szeptemberbe jön haza...Telefonálni nem tudunk mert drága lenne:S Ezért csak neten tudunk, de csak e-mailben.
2011. júl. 10. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

nem mondom, érdekes felfogásotok van.

meg lenne minden a babának, de nincs pénz telefonálni.

elég ellentmondásos, elismerheted...

2011. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
skypon beszéljetek az nem drága és olyan mint a teló gratula a babóhoz :)
2011. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a kétcsíkosod, és küld el neki a képet, vagy az első UH képet küld el neki. Gratula a babóhoz!
2011. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem rossz ötlet, hogy lefényképezed a terhességi tesztedet (amin már rajta van a két csík) aztán feldobod gépre és elküldöd neki e-mailben :)
2011. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a férfiak azt sem tudják, mi az. :D

nem célozgatni kéne szerintem, hanem egyenesen megmondani.

2011. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!