Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el a páromnak a...

Mikor mondjam el a páromnak a jó hírt? Ti mikor mondtátok el?

Figyelt kérdés

Ma teszteltem pozitívat. De nem szeretném elkiabálni a dolgot, jó lenne megvárni a szívhangot. Páromnak 11-én lesz a szülinapja, addigra már 6+4 hetes terhes leszek, szerintetek addigra lesz szívhang? Középidő előtt volt tüszőrepedésem.

Na és ha kérdezi, hogy miért nem jött meg, hogy tudom majd megmagyarázni a dolgot?


2011. febr. 19. 11:01
1 2
 1/11 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Gratulálok! Én nem bírtam várni a hírrel! :) Az a baj h 11-e még messze van... Addig még hányhatsz is, az pedig bukó... Abban viszont tudsz füllenteni h megjött, gondolom nem ellenőrzi. :) Jó baba várást!
2011. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azért azt látja, hogy megjött-e vagy nem, mivel nem lesz bennem tampon és az látszódik, na tovább nem is részletezem bocsi ezért is :)
2011. febr. 19. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sem bírtam ki. :)

Ahogy megvolt a tesz, mentem be és újságoltam. :)

6 hetesen már nekem volt szívmozgás-szívhang, szerintem már nálad is fog látszani.

Az én párom nem tartja számon, hogy mikor kell megjönnie, nem lehet, hogy a tiédnek is elkerüli a figyelmét, hogy eltelt egy hónap?

Lehet, most el kéne mondanod neki, és annál nagyobbat tud bulizni a szülinapján. :)

2011. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ahogy kijöttem a klotyórol már mondtam is hogy pozitív :D Nem bírtam ki. Rá 15 percre már hívtak a barátok hogy gratulálok.. Na mondom ez hogy lehet? honnan tudják már? A férjem küldött mindenkinek kőrüzenetet olyan boldog volt.


13 hetes kismama:)

2011. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi együtt teszteltünk.. Én nem bírnék így várni, és neki is rosszul esne ha kihagynám őt akár csak az első pár nap izgalmából is.
2011. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ő nagyon számon tartja, hogy mikor kell megjönnie. De megpróbálom titokba tartani a 6. hétig :) Majd azt mondom, hogy az orvosom által felírt gyógyszerek, amiket addig szedtem, azok okozhatnak menstruáció késést :)
2011. febr. 19. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy héttel az első teszt után mondtam el...mert addigra már szép erős volt a teszten a csík:D Amúgy először arra gondoltam, hogy majd az első orvoslátogatás után mondom el, de nem akartam kihagyni ebből, ezért elkotyogtam:D Így is durcás volt, hogy miért nem szóltaam, mikor teszteltem:D Azóta minden vizsgálatra elkísér, a 12. héttől be is jöhet velem:D NAgy élmény ez neki:D MEg persze nekem is!


Hajráááá!


21+6 hetes kismami

2011. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én október 18-án teszteltem pozitívat és december 6-án mondtam el apának. Akkor már 8 napja késett! Eredetileg karácsonyig akartam várni de nem bírtam tovább... Azt meg, hogy nem jött meg, nem is titkoltam, mert volt már olyan, hogy nem jött meg az egyik hónapban. Arra a hónapra is ezt mondtam :) Sőt még 2 vizsgálatra is elkísért a nőgyógyászhoz úgy, hogy nem is tudta miről van szó! Azt mondtam neki, hogy azért megyek, hogy megnézessem miért nem esek teherbe már fél éve... Kegyes hazugságok :) De nagyon megérte, nagy volt az öröm és még mindig az :))


17+6

2011. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi, november 18-án, nem októberben :)
2011. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már sejtettem, pedig még nem is késett. Már ezt az előérzetet is meg kellett osztanom vele. Együtt mentünk tesztet venni. Aztán megcsináltam, és már hoztam is ki, hogy pozitív. Onnantól még háromszor kellett tesztelnem két héten belül, mire elhitte, hogy az tényleg két csík :-) Félt, hogy olyan dologba élem bele magam, ami nincs, pedig én biztos voltam benne!
2011. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!