Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellemetlen hüvelyégés,...

Kellemetlen hüvelyégés, viszketés a második trimeszter elején! Mit írnak erre? Mit szabad és mi az ami használ is rá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Candibene hüvelytablettát írtak, 2 adagot, ezt szabad a terhesség 2. és 3. trimesztere alatt. Viszont azt nem mondták, hogy mindenképp kézzel tegyem fel a kúpot, terhesen nem szabad használni az applikátort. Még jó, hogy elolvastam a tájékoztatót.
2012. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan azt használtam,amit az 1. válaszoló is írt.A 3 tabisat írta ki a dokim,,tökéletesen rendbe tette a dolgokat.
2012. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Klion-D 100 hüvelytablettát írt a doki.Ez tíz napos kúra már az első tabletta használt.
2012. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha szeretnél valami természetes gyógymódot is kipróbálni,akkor ami nekem nagyon bevált(Canesten nem használt),az a teafaolaj tisztasági betétre csepegtetve.A másik,ezüst kolloid 4 evőkanál egy liter vízhez,és azzal irrigálni.Teljesen természetes,semmi gyógyszer alapanyag nincs benne.Nekem bevált.Remélem segítettem.Boldog babavárást.
2012. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy pontosan mi a gondod, márpedig gyanítom hogy így van, menj a problémáddal orvoshoz. Ő majd ír belátása szerint valamit. Én gombát és fertőzést is bekaptam terhesség alatt, így használtam Canesten krémet (de lehet tablettát is) és kaptam receptre antibiiotikumot is. Ne kezelgesd magad otthon, főleg terhesség alatt.
2012. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!