Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Repülés az 1. trimeszter...

Repülés az 1. trimeszter végén-2. trimeszter elején? Leírnátok, a tapasztalataitokat, ha ilyenkor ültetek repülőn? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem sok mindenre :) ha szokott vérezni az orrod, akkor vigyél sok zsepit, ha még van hányingered akkor kérj extra hányós zacskót és ha már látszik a pocid, akkor nem engednek vészkijáratos sorba ülni. Ha fapadossal mész, akkor nem árt, ha a skycourt-ön belül veszel inni, mert még mindig olcsóbb, mint a repülőn.
2012. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! a hányós zacskóra gondoltam, mert nem terhesen sem szeretem a fel-és leszállásokat!

nekem is megfordult a fejemben a vízvásárlás, mert a legutóbb a baltic airlines-szal mentem, s nem adtak semmit a repülőn ingyen. most aegean airlines-szal megyek, s a honlap szerint itt jár ellátás.

2012. szept. 10. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A biztonsági kapunál szólj, hogy terhes vagy, mert azon nem ajánlott átmenni pocakosan.
2012. szept. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, biztonsági kapun nem kell átmenned, nálam még orvosi papír is volt a terhességemrő, ha nem tetszene, hogy nem akarok átmenni a kapun. Én 17 hetesen repültem, hazafelé már a vészkijáratnál ültünk: hasamon még nem látszódott semmi, utaskísérő megkérdezte, hogy ülnénk e oda a férjemmel és mivel ő 2 méter magas, ezért lecsapott a lehetőségre...én meg egész úton azon aggódtam, hogy ne legyen semmi baj, mert én tuti nem tudom majd kiszakítani az ajtót/ablakot :D

Amúgy hányós zacskó és b6 vitamin. És imádkozni, hogy ne legyen nagyon szörnyű.

36 hkm

2012. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hanyos zacsko minden repulon van. amugy meg tenyleg ilyenkor nem kell semmire kulonosebben figyelni.
2012. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!