Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meg ízesítitek a málnalevél...

Ti meg ízesítitek a málnalevél teát? Most ittam esőnek és olyan hányingerem van tőle hogy csak lesek. Ti hogy isszátok vagy ittátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én natúr ittam, még ízlett is. De ízlések és pofonok :). De ha neked ilyen gondot okoz, inkább ne erőltesd. Nagyim véleményét osztom ama bölcsességében, hogy ami nem esik jól, az nem is használhat. :D
2012. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak simán natúrba ittam,a végén már egy nap egy literrel.De én mindig is fogyasztottam különbözö gyógyteákat,így hozzászoktam a kesernyés ízekhez.
2012. nov. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cukor+citromlé, ezek nélkül utáltam.
2012. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma még egyszer megpróbálom ízesítve,ha megint hányingerem lesz tőle,nem próbálkozok tovább.:)
2012. nov. 6. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is cukor+citromlével ittam a legelső pohárral, aztán megkóstoltam natúr és nekem úgy jobban ízlett, így azóta nem teszek bele semmit.
2012. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!