Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A has melyik részén lehet...

A has melyik részén lehet érezni, mikor először mozog a bébi?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, félidő táján a méh a köldök magasságában van. Akkor miért írják páran, hogy a bordájukat rugdossa a kicsi? Mostmár teljesen megzavarodtam...
2008. máj. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Amikor a bordákat rugdossa már nagy. Eleinte még nem azt érzed. Szerintem nem lehet pontosan meghatározni, hogy hol fogod először érezni, de tudni fogod, hogy Ő az. legelőször nem is igazi rúgásokat fogsz érezni, hanem inkább olyan mintha buborékok lennének a hasadban. Sőt eleinte még nem is érzed mindennap, amitől mindenki megijed, de ez a normális. Kb a 25. hét környékétől (kinek előbb, kinek később) lesznek határozott, intenzívebbek a rúgások.

Boldog babázást, 32 hetes kismama

2008. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szíja!Én most vagyok 17 hetes,és 5 napos,és érzem a picikét 2 hete.Jönn-megy a hasamba,és ha ha ráteszem kezem a hasamra ott rugdos:)
2008. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia 19 hetesen éreztem komolyabban hogy ő az alul a hasamnál de a papa csak 21 22 hetesen érezte.akik a bordájukat irják azok 33 40 hetesek mint én,ne aggodj amig pici csak uszkál ahogy kevesebb a hely kirúgja a ház falát.40 hetes kismami
2008. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is inkább alul érzem, és már megijedtem, hogy mégsem ő az....! Akkor mégiscsak az anyai ösztönömre hallgatok! :)))
2008. máj. 22. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 hetesen éreztem először(első baba)akkor még csak buborék szerüen,kapargálás,most 24 hetesen már nagyon jol lehet érezni,de nem a bordámnál.oda még fől sem ér a baba,hanem lent, vagy a köldökömnél.
2008. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!