Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire segit a szulesnel ha...

Mennyire segit a szulesnel ha malnalevel teat iszom? Mikor kezdhetem el? 27 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire sem én 1 hete szültem és császárral lett a vége.
2008. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A 34-36. héttől napi két csésze segít puhítani a méhnyakat. Én is ittam, nekem 5 óra alatt volt meg a második baba - az elsőnél nem ittam és hat óra volt -, de majd egy kilóval nagyobb. Ártani viszont biztos hogy nem árt.
2008. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Es ittad a teat? :(
2008. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a 36 héttől ittam napi 1 csészével.1 hónapja szültem első baba 3 óra alatt lett meg 4360gr 59cm.Szerintem segített a tea.
2008. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó a tea!!! Én ittam és két hete szültem az első babámat 1.5-2 óra alatt. Eszméletlenül gyorsan tágultam a doki is csodálkozott de a szülésznőmmel mi tudtuk mi áll a háttérbe:)

Ártani valóban nem árt! Sztem igyad! Utánna meg gátsebre ajánlom az arnicát homeos bogyót mert nekem az is nagyon bevált!!!

2008. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszhoz még: 36héttől kezdtem inni napi 1 csészével.
2008. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!