Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 20 hetes. Már...

Holnap leszek 20 hetes. Már 1,2 hete éreztem buborékolást, mintha a baba mozogna. De pár napja már azt sem érzem. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
pedig holnap 20 hetes vagyok,pont hogy jobban kéne éreznem,és semmi.orvoshoz csak jövöhéten kell mennem.
2009. aug. 11. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi probléma. Nekem is csak a 24 héten mozdult meg érezhetően. Nem kell aggódni! Utána majd egyre csak jobban és jobban fog ficeregni odabent :)
2009. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ne aggódj. Én is csak a 22. héttől érzem rendszeresen, első babánál ez teljesen normális. Kitartás, még pár hét és rendesen mocorogni fog a Kismanó!
2009. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!