Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok. Egy...

18 hetes kismama vagyok. Egy ideje érzem a buborékolást, mintha a baba mozogna? De van amikor pár napig semmi. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
oda rakom a kezem,de van hogy semmit nem érzek.ez baj?vagy ilyenkor még ez normális?és rendesen mikor fogom érezni?pedig vékony testalkatu vagyok.
2009. aug. 1. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel én is így voltam a 18.hét környékén.Első babámat várom és minden apró dologra figyeltem,hogy megtudjam mikor mozog a pici.A kis buborékokkal nem minden nap találkoztam,de a 20.héttől rendszeressé vált a bejelentkezés már rúgás formájában is.Úgyhogy gondolom neked is már csak egy kis időt kell kibírnod és akkor minden nap érezheted a picurt.Teljesen normális,hogy most csak néha érzed.

Boldog Babavárást!

38 hetes

2009. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam,a 19.héten pl. alig éreztem valamit,úgy kellet neki könyörögni,aztán a 20. héten olyat kaptam,hogy Apa is megérezte:) És nekem onnantól ez mindennapos.

2009. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 14. héttől éreztem a buborékolást, persze nem mindennap.18. hétben volt egy erőteljesebb rúgás, aztán napokig semmi, vagy csak buborékolás. Most a 20. hétben járok és már rendesen érzem a mozgását a picinek, nem egész nap, gondolom valamikor aludnia is kell. Ahogy erősödik és nő, annál jobban fogod érezni Te is. Ne aggódj emiatt!
2009. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! 14.héttől éreztem a buborékokat, 19. héten az első rugást, ami onnantól kezdve napról-napra erősödik.

Minden rezdülését viszont a 28. héttől érzem. Úgyhogy ne ijedj meg, örülj annak, hogy ennyi idős terhesen már érzel valamit, mert van, aki a 22.hét körül érzi meg.:)

Boldog babavárást!


31hetes pocis

2009. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!