Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok és még...

18 hetes terhes vagyok és még nem mozdult meg a baba. Vagy lehet, hogy nem érzem? Mikor fog megmozdulni?

Figyelt kérdés
2007. aug. 31. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A babád már régóta mozog,csak te nem ézed.Èn 19hetes vagyok.

Az én babám a 16.he´ten mozdult meg.Elsö baba.Nagyon jó érzés,kis lökdösések a pocakban.Egyre több.

Ne aggódj pár nap e´s megérzed.

2007. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelenleg 37 hetes terhes vagyok és nekem állandóan ezt a kérdést tették fel hogy érzem-e. Én kb. a 20-ik hét után valamikor éreztem először - amikor már tudtam, hogy tényleg őt érzem. Az ultrahangon sokat mocorgott, de én nem tudtam, hogy az az apró érzés az ő mozgása. Nekem is az első baba. Most már nagyon aktív, annak ellenére, hogy azt mondták ilyenkor már alig mozog majd a helyhiány miatt. Az én kislányom erre is rácáfol. Egyébként nem volt egy rugdosós baba, ezért is éreztem meg később valószínű. Nincs meghatározva, hogy neked mikor kell érezned, csak azt mondják a 16-ik hét után már érezhető de nem gond ha nem érzed még. Hidd el ha a szívhangja jó, akkor nincs semmi baja. Mozog ő, csak te nem érzed még, csak légy türelmes és figyeld az apró szokatlan mozgásokat. Néha most már azt hiszem, hogy az én lányom nem a szokott helyen fog kijönni, hanem a hasam jobb oldalán annyira rugdos:-), pedig én sem éreztem még a 18-ik héten.

Sok sikert a babához!

Erus

2007. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kÖRÜLBELÜL A 20-IK HÉTEN ÉREZTEM, PEDIG AZ ULTRAHANGON TÉNYLEG ÁLLANDÓAN MOCORGOTT. ISMERETLEN ÉRZÉS, DE HIRTELEN NAGYON ÉLÉNK LESZ. AKKOR MÁR SEMMIVEL SEM ÖSSZETÉVESZTHETŐ. ATTÓL KEZDVE NEM VOLT MEGÁLLÁS. AZTÁN

ALIG VÁROD, HOGY ÉREZD A MOZGÁSÁT, ÉREZD ŐT. SOHA NEM FELEJTEM EL MILYEN JÓ VOLT!

2007. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!