Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet erezni elore, hogy...

Lehet erezni elore, hogy mikor fog megmozdulni a baba?

Figyelt kérdés
Mar nagyon varom azt az erzest es felek, hogy el ne szalasszam :)))
2009. nov. 23. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát előtte nem szól :)

Ő egy kis élet, hiába a Te pocidben van :) Azt csinál és akkor amikor ő akar :)

2009. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Elszalasztani tuti nem fogod, de nincs előjele.

A baba már régóta mocorog odabent, uh.n töbször is látni lehet, hogy mozog, de az anyuka álltalában csak a 16-20. hét környékén érzi meg. Első babánál általábban később, mint a második, harmadik babánál, főleg mert már tudod milyen érzés.

Van akinek a babája csak finoman mozog, és olyasmi lérzls eleinte, mint a bélmozgások, csak az érzés egyértelműan a babától jön, a bélmozgások máshol jelentkeznek. Van olyan baba is, aki sokkal egyértelműbben mozdul meg. Nekem az első gyerkőc kb a 17. héten úgy belém rúgott, hogy az csak na, igazánmeglepő érzés volt. Hasra akartam fordulni, akkor még alig volt hasam, de a picinek nem teszett a dolog, hogy hasra fordultam, és belémrúgott, jelezve, hoyg ez nem teszik neki. Most a pici először apróbb mozdulatokkal jelentkezett, inkább bélmozgásszerűen, és csak utána vált egyértelműbbé a dolog, hogy tényleg ő az. És sok kismama van vele úgy, hogy érezni vél valamit, amit a baba mocorgásának vél, de egy darabig nem tudja, hogy tényleg az-e, de hamar kiderül.

2009. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előjele nincs, max az idő múlása :))

Aranyos vagy, de lemaradni tuti nem fogsz róla, hisz benned megy végbe.:)


Nekem az első a betöltött 19. héten, a második a 17. héten jelzett.


Rá fogsz jönni, hidd el.

2009. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem lehet elöre érezni , de amikor megtörténik azt tudni fogod ,nem olyan érzés amit csak úgy el lehet szalasztani .ebben biztos lehetsz ! :) 32hetes km.
2009. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na kepzeljetek nem maradtam le rola :)))) Nagyon vagany es eleg intenziv :)))

Olyan joooo!

2009. nov. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!