Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy telik a terhessége?...

Gabi86 kérdése:

Kinek hogy telik a terhessége? Mik a "tünetei"?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék milyen kötelező és plusz vizsgálatok vannak?Mennyire "viselt" meg titeket a terhesség?Meséljetek a terhességetekről.Köszi a válaszokat és a tapasztalatokat.

2012. nov. 2. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Meglepetés baba lett az enyém mert fogamzásgátló mellett estem teherbe! Aztán még menstruálni is kezdtem a második hónapban úgyhogy 4napig kórházban voltam! Azóta minden oké!:-) Nem voltam hányós nem voltam rosszul ami zavaró számomra a melleim mérete! 12hetesen voltam ultrahangon vérvételen aztán 16 hetesen AFP vizsgálaton 19hetesen ismét ultrahangon ahol megmondtak kisfiam lesz:-) ezen a héten mozdult meg először úgy hogy éreztem is:-) most szerdán voltam cukorterhelésen(ami nem is olyan szörnyű) azonkívül ha az én véleményem kérdezed ennél csodálatosabb dolog nincs a világon a készülődés baba ruha vásárlás annyira jó! van úgy hogy naponta áthajtogatom az apró kis ruhácskákat! talán most kicsit megállt az idő úgy érezzük a párommal! üdv 23hetes kismama
2012. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Nekem "sajnos" vannak rosszul léteim hányingerem meg az erős szagokat sem bírom,de nem vészes.Mi terveztük a babát de nem gondoltuk hogy ilyen hamar összejön,de nagyon-nagyon örülünk neki.Én még az elején vagyok 9hete és ezért érdekel mert még nincsenek tapasztalataim,mert az első lesz a picur.Mikor kezdett el nőni a hasad/tok?Mert én már azt várom nagyon.Gratulálok a picihez.
2012. nov. 2. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság hogy a hasam most vettem érszre hogy elkezdett nőni 22hetesen! Én is tanuló vagyok első baba lesz! De annál jobb érzés nem kell mikor meglátjátok a pároddal mikor nagyobb lesz aztán mikor mozog:-) óráig tudom nézni a hasam hogy mozog:-)
2012. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi.biztos csodás érzés lehet.És kb mennyit híztatok terhesség alatt?
2012. nov. 2. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint csak én vagyok:-) én már 6kgnál járok 23+3hetesen ami nem annyira játszik mert fenékre csípőre szedtem fel!
2012. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én már a 30-dik hetet töltöm mivel szlovákiából vagyok azt nem tudom nálatok mikor vannak a kötelező vizsgálatok, mi voltunk 21 hetesen egy genetikai ultrahangon mivel a koromhoz képest magas lett a Down-kórra való esély. Szerencsére a doki mindent a legnagyobb rendben talált az uh. során, a 27-dik héten be kellet varrni mivel túlságosan rövidült a méhnyakam és, hogy megelőzzük a koraszülést. Remélem most már minden rendben lesz már 2 hónapja itthon vagyok de mivel távütok még tanulok igy van mit csinálnom. Amúgy tervezett baba volt kb. 1 évet vártunk rá nem voltam egyszer sem rosszul és kislányunk lesz!
2012. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked is.
2012. nov. 4. 00:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia Bogi 24!Én még az elején vagyok,nem híztam még semmit kilóra legalább is,de a derekam meg a fenekem az szélesedett.akkor ez normális,vagyis nem vagyok egyedül.
2012. nov. 4. 00:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!