Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki terhessége...

Van itt olyan, aki terhessége alatt egyszer sem hányt? Ha igen, akkor milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sem hánytam, viszont émelygés hányiner volt kb. 6-10 hét között. 2x-3x "felfordult" a gyomrom főzés közben, szaladtam a wc-re aztán semmi :) Fáradt voltam pár hétig az elején, nagyon sokat tudtam volna aludni... De nem aludtam napközben, dolgoztam. Kb. a 10. hétig tartott az is, hogy nem tudtam éhes vagyok vagy nem kívánom a kaját.... Olyan furcsa volt, szédültem, mintha farkas éhes lennék de ha bekaptam egy falat kaját nem esett jól.. Ennyi, aztán minden elmúlt és a 26-28 hétig a baba mozgásokon kívül semmit az égvilágon nem éreztem.
2010. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen tünetem volt, de az az elejétől a végéig megvolt. Nagyon gyakran jártam pisilni, még éjszaka is.
2010. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyszer sem hánytam,meg semmiféle tünetem nem volt egész terhesség alatt.
2010. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elején mellfeszülés. Később a szokásosak: fáradékonység, gyakori vizelés, derékfájás, lábduzzadás, stb.

Émelygés és hányás nem volt egyszer se a két terhességben.

2010. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sosem hánytam, nem is émelyegtem. Egyéb tünetem volt bőven az első terhességemnél:

- mellfeszülés

- gyakori vizelés

- fogínyvérzés

- a vége felé vizesedés

- hízás... :-(


De inkább ezek, mint a hányás. :-)


Most várom a második babánkat, és semmilyen tünetem nincs!

2010. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt a szülés előtti napig! Csak onnan sejtettem, hogy nem jött meg. Az első "tünet", az az volt, hogy 15,5 hetesen megmozdult.
2010. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem hányok, 1x voltam csak rosszul, amikor bejött ez a meleg a hideg után...most vagyok a 8+1. héten...pocakom szokott fájni, mindig aludnék, pisi 5percenként, meg a mellem, ha olyanja van akkor fájdogál...Ja és mindig szomjas vagyok, néha nehezen kapok levegőt..:D

2010. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem kizárólag gyomorégés volt a tünetem

de az brutál volt


egész nap rennie-t ettem:)))

ezenkívül semmi más

2010. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!