Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok vagy pont 32....

Most vagyok vagy pont 32. hetes, vagy 32+5. A babám combcsontja 60 mm. Nem kicsi a combcsontja?

Figyelt kérdés
Egyedül ez az érték nem felel meg a korának az internetes táblázatok szerint, csak 31. hetesnek! Nálatok 32-33 hetesen milyen érték jött ki?
2008. máj. 22. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

én épp ma voltam a 30.heti u.h.-on.nekem 69mm az FL.

megkérdezhetem, hogy neked mértek -e AD értéket?és az mennyi volt?

boldog babavárást

2008. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaaaj bocs!!!59mm!!!!
2008. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem rossz érték! Azok az adatok amihez hasonlítják, csak átlagértékek. Lehet a te babád alacsonyabb lesz, de egyébként a végéig még behozhatja a lemaradást! pl egyik ismerősöm babájának is rövidebbnek mérték a combcsontját, akik halálra rémültek. Erre a doki mosolyogva tájékoztatta a szülőket (akik egyébként mindketten alacsonyak), hogy belőlük kiindulva ne számítsanak "égimeszelőre".:)
2008. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az az AD, de a többi értékem ilyen:


BPD 8,56 cm

HC 29,34 cm

AC 28,57 cm

HUM 5,61 cm

2008. máj. 22. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:

AD= hasi terület,valami ilyesmi.köszi, azért

boldog babavárást

2008. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben vannak az adataid, nekem az első babámmal mindíg kb.1-2 cm-el kisebb volt a combcsontja a táblázatok szerint, és 52 cm-el született meg 38. hétre. Azóta az összes vele egykorúval összehasonlítva kb. 8-10 cm-el magasabbra nőtt, úgyhogy abszolút nem kell aggódnod emiatt, majd itt kint szépen ráér megnőni nagyra. Amúgy most a második babám is lemaradt egy héttel a csombcsontot tekintve, úgyhogy megint hozzuk a papírformát. 31 hetes kismama.
2008. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)Köszönöm!

Az AD-t kérdezőnek pedig: nálam az AC ugyanazt jelenti!

2008. máj. 22. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!