Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szétválasztó diéta terhesen?

Szétválasztó diéta terhesen?

Figyelt kérdés
Szabad?Régebben nagyon bevált,de most a terhesség alatt nagyon meghíztam.(Nem vagyok cukros,jó a vérképem)106 kg vagyok,nagyon zavar,szerintetek elkezdhetem 31 hetesen a szétválasztót,hogy legalább hízni ne hízzak tovább?
2012. okt. 31. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Amennyire ismerem mindent szabad enni(fehérje,szénhidrát,keményítő) csak nem együtt,tehát mindent beviszel a babának,ami kell.

2012. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem bírod ki a végéig? most már nincs sok hátra! Pikk-pakk itt van a szülés, akkor úgy is legalább tíz kilót otthagysz majd a kórházban (kivéve a babát, akit ugye hazaviszel :)), utána a szoptatással is lehet zsírt égetni, ha rendesen étkezel és odafigyelsz, aztán ha a baba már nem kér a tejcsiből akkor elkezdheted a szétválasztó diétát. De ha ez neked nem elég jó válasz, akkor talán kérdezd meg az orvosod, hogy neki mi a véleménye róla!


36 hkm

2012. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző,


4kilós gyerekem született összesen 15kilót híztam.A kórházban mégis csak 5kiló ment le rólam.Szóval ez nem törvényszerű,h majd ott lemegy a nagy része.

A barátnőm pedig pont a szoptatás alatt hízott és nem tudott fogyni!

Nem azt mondta a kérdező,hogy koplalni-éhezni akar...

2012. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a gyümölcsnap a és a víznap miatt ne csináld. Meg elképzelhető, hogy a szénhidrát nap sem tenne jót a babának, nagyon bepörgetné. Inkább próbáld meg azt, hogy a husi mellé nem krumplit meg rizst eszel, hanem zöldségeket. Már ez is nagyon sokat segít!

Én amúgy 16 kg-t híztam első terhességem alatt. A kórházban egyből ledobtam 10et, pedig csak 3kg volt a lányom és víz sem volt rajtam sok (2kg). Még szerintem a szoptatást is várd meg a szétválasztóval, aztán nyugodt szívvel belekezdhetsz!

2012. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!