Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhességig...

Mennyi idős terhességig normális a barnás folyás?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok,tegnap ota barnás folyásom van,dokinál voltam már van szivhang is.Normális lehet a barnás folyás?
2008. máj. 22. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt, ne aggódj. Azt mondják a 3. hónapig normális, mert a hormonok dolgoznak, és amikor elvileg megjönne, akkor jelentkezhet ilyen barnás pecsételés 1-2 napon át. De a 3. hónap után már nincs.

25 hetes kismama

2008. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
H a doki azt mondja ninsc baj nyugodj meg. Az egész terhesség alatt több a hüvelyváladék, de ha nagyon zavar a folyás keress fel egy STD rendelést! A nődoki nem tud ebben feltétlenül segíteni, de nem azért mert rossz orvos, hanem egy más szakma! STD szakrendelést minden bőrgyógyászaton csinálnak,ők tudják kitenyészteni a váladékot és megmondani mi okozza. Már ha fertőés az oka.
2008. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem érdemes felkeresned a dokidat, vagy felhívnod!

Ha másért nem is, csak hogy megnyugtasson!

Nem akarlak megijeszteni, csak segíteni!

Nekem is ez volt 9 hetesen, bementem vizsgálatra, de akkor már nem voltak életjelek, sajnos. Pedig előtte dobogott a szíve! Semmi mást nem éreztem, csak barnáztam!

Van akinek gyógyszert írnak fel, ha barna folyása van, az segít!

Remélem, nálatok minden oké!

2008. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!