Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mennyi idős is lehetek...

Most mennyi idős is lehetek ha julius 9. -én volt meg utoljára? Valami kalkulátorféle ami kiirja hány hetes és napos vagyok? Ma megyek dokihoz fog látni a petezsákon kivül mást is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülés kalkulátor.De nem pontos.Majd a doki a méretekböl megmondja mennyi idös.A pici szivecske 5-6hetesen kezd el ütni..Lehet még korán mész.èn vártam a kimaradt után 2 hetet.
2009. aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyi idős vagy, amennyi nap és hét eltelt július 09. óta. Ehhez nem kell még kalkulátor, megy fejben is...

Mást még nemigen fog látni, ha vársz 2 hetet, akkor már hallhatod a szívét is.

2009. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi idös úgysem vagy amennyi eltelt júli 9 töl,mert nem akkor termékenyültél meg.A peteére´sed a 14.nap körül volt.Èppen ezért a doki majd a méretekböl megmondja.Az tény,hogy az utolsó menstruáció elsö napjától számolják.
2009. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel NEM a megtermékenyüléstől, hanem az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet, ezért napra pontosan annyi idős. Ilyen szempontból tök mindegy, mikor esett teherbe.
2009. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség várható idejeét úgy számolják hogy az utolsó mensi első napjához hozzáadsz 7 napot és levonsz három hónapot! Tehát te várhatóan 2010 április 16.-án szülsz!Ekkor töltöd a 40. hetet. Számold vissza hány hetes lehetsz!
2009. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pont akkor kezdődött a mensim, de én jövő 7en megyek dokihoz!

Írd majd meg mit mondott/látott!Drukk!


Máig 34 nap/7= 4 hét 6 nap, azaz az 5. hétben jársz.

2009. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!