Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, tegnap...

7 hetes terhes vagyok, tegnap voltam a dokinál, aki hüvelyi uh csinált+rákszűrést. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy kb. két napig most lehet majd egy kis barna folyásom, de ne ijedjek meg, mert ez csak a vizsgálattól lesz.Nektek is volt utána?
2008. máj. 22. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt folyasom utana szerencsere de fura egy doktor,csak ha megsert valamit barnazol..nekem nem volt rakszuresem csak vizeletminta es huvelyi uh.
2008. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem csinált rákszűrést a doki, anem tudom, hogy miért kellene egyébként attól barnás folyásnak lennie. A hüvelyi uh-tól meg tutira nincs ilyen, még nem is hallottam róla, kivéve, ha durva a doki. De az meg a babának se jó. 7 hetes terhességgel még elég óvatosna bánnak, szerintem. De ha nem éreztél fájdalmat vizsgálat közben, nem hiszem, hogy gond lenne.
2008. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem éreztem semmi fájdalmat, meg most sem, csak egy nagyon halványan barna, meg nem is sok.Nem fáj a hasam meg semmi.
2008. máj. 22. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Én decemberben voltam rákszűrésen és nekem is mondta a doki 2 napig barna trutyi jön majd belőlem a vizsgálat miatt ! Nálam ez a barnás folyás 4-5 napig jött ! Ne aggódj ! Azért csinálta meg most a terhességed alatt a rákszűrést , mert már biztos egy ideje nem voltál !! Terhességem alatt nem volt szűrés mert elfogadta a decemberi eredményt !

Légy Boldog és kiegyensúlyozott a terhességed alatt ! Ez nagyon fontos !

Egy 11 hetes kismama :)

2008. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, már rég voltam rákszűrésen, és azért csinálta, de akkor megnyugtattál, hogy ezt nem csak az én orvosom mondta.
2008. máj. 22. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem csinált rákszűrést, és nem mondta, hogy barnázás jelentkezhet, nem is volt semmi bajom, mintha mi sem történt volna.
2008. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én voltam a decemberi rákszűréses ! Állítólag a pálca végén van a vattás rész és ezt ha a méhszájhoz keni , akkor vált ki belőle valamilyen barnás váladékot ! Ne ijedj meg !!!

Gondolom ez valami korszerűbb , újabb eljárás már !

2008. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azt csinált a dokid, amit kellett. Nekem is volt rákszűrés, kézi vizsgálat, UH, vizeletvizsgálat és sima vérvétel. Ja, és nekem is mondta a doki a barnás folyást, de nálam elmaradt szerencsére!
2008. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam azért remélem, nem lesz sokáig
2008. máj. 22. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is épp tegnapelőtt írtam ez ügyben, én 6+3 napos kismama vagyok és tegnapelőtt volt hüvelyi uh-m, ugyanúgy jártam, mint te! De ne aggódj, mert nekem csak aznap volt és nagyon kevés, nekem is mondta a doki, hogy előfordulhat a barnázás. Én sem görcsöltem, meg semmi más bajom nem volt, "csak" a barnázás. Nyugodj meg semmi gond!!!


Boldog babavárást!

2008. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!