Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen ha folyna a magzatv...

15 hetesen ha folyna a magzatvíz, az szerintetek állandóan folyna vagy néha-néha? -miből lehet észrevenni hogy az magzatvíz és nem a folyás ami kicsit hígabb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehetne észre venni.

De: szerintem ez azért nem valószínű, mert semmi nyomás nincs rajta, a méh meg bőven képes növekedni (kell is neki).

Igaz én "senki" vagyok, de nem hallottam még ilyenről, a vetélés máshogyan szokott bekövetkezni ilyen korán.


Viszont:

terhesen gyakori a víz állagú bővebb folyás, szóval ne aggódj, ha ilyened van.

2012. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 hetesen mitől folyna a magzatvíz? A baba, a méhed még ilyenkor nagyon kicsi.

Folyásod pedig a terhességed alatt lesz bőven, csak arra kell figyelni, milyen színű és állagú, viszketsz-e esetleg, mert ha elkapsz egy fertőzést vagy vmit, rögtön ki kell kezelni... (bár a kérdés nem ez volt, de úgy gondolom, jó ha tudod)


38 hkm

2012. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

köszi én is így gondoltam de jobb ha megerősítenek ebben:) amúgy is volt ilyen folyásom amikor még nem voltam terhes,csak ugye ilyenkor meg rögtön elindul a "kisbogár"...szép napot neked:)

2012. okt. 27. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Én hülye rögtön rákerestem a neten hogy volt-e már valakinek 15 hetesen magzatvíz folyása...és volt,ettől gyors beparáztattam magam,de köszi nektek a megerősítést:))
2012. okt. 27. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szivárog a magzatvíz akkor az folyamatosan szivárog, nem csak néha, tuti észrevennéd. a terhesség alatt előfordul hígabb folyás, nem kell mindig megilyedni tőle :)
2012. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) igen igazad van de állandóan a fene esz hogy minden oké legyen,mert egyedül vagyok itthon két 2 éves gyermekemmel és nem azok a nyugodtan megülök "fajták":)))szóval csak aggódom hogy a kihordással ne legyen gond:(
2012. okt. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!