Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki spontán esett teherbe, és elsőre? Kérdésem azoknak szól akik nem tervezték meg előre, nem mértek számoltak, és ahogy nem védekeztek rögtön baba lett!

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 00:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

Ja még valami. Én pl nagyon hamar csináltam tesztet (kb a megtermékenyülés után 10 nappal), mert volt egy olyan érzésem, hogy terhes vagyok, és kíváncsi voltam. Pozitív is lett :)

Én meg azt nem értem, amikor valaki heteket vár a teszteléssel, engem megölne a kíváncsiság.

Persze nincs azzal semmi baj, ha valaki ilyen türelmes típus, csak az érthetetlen számomra, amikor valaki itt kérdezi, hogy "szerintetek terhes vagyok?" de tesztelni nem akar, mert ő nem görcsöl rá a témára :)

De már nagyon eltértem a tárgytól, bocs :)

2012. okt. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy beleillek-e, de mi egyik gyerekünket sem terveztük és védekezés mellett fogantak. Az első tabletta, a 2. pedig Pharmatex mellett és volt még egy terhességem ugyanígy, de az nem maradt meg.

Úgy látszik, extra termékenyek vagyunk, ezért inkább felrakattam egy Mirena-t, de ki tudja, talán 1 leszek a millióból, aki emellett is teherbe esik :)

Ha pár évvel idősebb lennék, simán elköttetném magam, de még csak 32 leszek, így később szóba jöhet akár még 1 gyerek, de őt már tervezni akarom! :)

2012. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is elsőre, simán.

Pont félidőben voltam (utóbb jöttem rá) és apa meg hazajött 7végére, mert messze dolgozott akkor. Előtte mindig óvszereztünk, na akkor belevágtunk, hogy majd csak lesz valami. Aztán 3 hét múlva pozitívat teszteltem. :)

19 hónapos nagylányunk van már.

2012. okt. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Nehez nektek megerteni azokat akik meregetnek meg szamolgatnak mert szerencsesek vagytok!! Mi nem voltunk, majdnem 1 evet probalkoztunk es mindenfele praktikat kiprobaltunk, mert nagyon szerettunk volna babat. Mertem a hom, ovulacios tesztet hasznaltam, barna sort zellert ivott evett a ferjem stb :)).

aztan persze akkor jott ossze amikor nem csinaltunk semmi praktikat. Mindenesetre van aki 2-3-4 evig probalkozik, en megertem h minden kiprobalnak, nagyon nehez am minden honapban remenykedni!!


31hetes kismama

2012. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Ha minden paros megertene egy elso terhesseg akar ket evet is varhat magara akkor nem lennenek turelmetlenek.Varni kell a gyerekalldasra ez nem lehet megrendelni egy gyereket.
2012. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Első próbálkozásra összejött a baba. Abbahyagtam a gyógyszert utána egy hónapig óvszer,aztán az első óvszer nélküli után teherebe estem.13hkm
2012. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi is csak eldöntöttük, és azonnal terhes lettem. :)
2012. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is rendelkezésedre állok, 22 évesen estem teherbe, megviccelt a szervezetem, a peteérésem 1 héttel eltolódott, holott abban az időpontban, amikor kellett volna az ovumnak lenni, olyan is volt... nem vigyáztunk, úgy voltunk vele, annak már vége, nem lehetek terhes, és még beteg is voltam akkor.

Az eredmény: 38 hetesen a kislányunkat várjuk a pocakomban

2012. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az első gyermekemnél számolgattam, ovu teszteltem stb de csak nem sikerül aztán abban a hónapban amikor semmit nem figyeltem teherbe estem majd egy év próbálkozás után.Aztán eldöntöttük h jöhet a kistesó.Levetettem a spirált é kivártuk az ajánlott 1 hónapot majd a következő hónapban ami az első próbálkozós hónapban teherbe estem és 5 hetesen kiderült h ketten vannak.:)))
2012. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

EGy alkalommal nem védekeztünk,és a 2 hetes kislányom itt alszik a kiságyban :)

Nem terveztük,de jönni akart :)

2012. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!