Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik véreztek terhesség...

Akik véreztek terhesség alatt, milyen volt az a vérzés?

Figyelt kérdés
Eltért a megszokottól, állagában, mennyiségében, vagy teljesen ugyanolyan volt, mint szokott? Ha ugyanolyan volt, erős vagy gyengébb volt általában a menzeszetek?

2012. okt. 26. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem első két hónapban megjött, full ugyan olyan volt mint amikor nem voltam terhes.
2012. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hanyadik hétben vagy? egyébként szerintem változó van akinek csak épp hogy egy kis barnás pecsételése van van olyan aki rendesen menstruál
2012. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem először 5 hetesen volt, kb 4-5 napig tartott olyan barnás valami.

Másodszor 9 hetesen, szintén 4-5 napig tartott és a színe is olyan volt, mint amilyen 5 hetesen.

Mindkét alkalommal nagyon megijedtem, rögtön doki, de nem látott semmit, minden rendben volt, a baba is tökéletesen fejlődött, mivel mást nem tudott kaptam utrogestant ezt kellett használnom egészen a 12-hétig.

2012. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer jott meg. 3 napot kesett es egy fel napig tarott, aztan fel napig semmi, aztan megint elkezdte de a mennyisege folyamatosan csokkent. Osszvisz' 7 napig tartott, de ebbol 5 csak minimalis barnazas. Mar azt hittem nagy baj lehet, de minden ok. 13 hetes vagyok.
2012. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első terhességnél a 7. héttől barnás folyásom volt. A doki azt mondta, hogy ha nem görcsölök és nincs vérzés, nincs gond. A 10. héten volt UH, ott sem volt gond, de barnás folyás megmaradt. Majd a 12. hét legelején elöntött a vér egyik reggel, irány a kórház, ahol kiderült, hogy a méhlepény egy ötöd része levált és lett egy vérömleny, szóval onnantól 1 hónapig feküdtem otthon. Néha nincs gond a barnázással, néha valaminek a jele. Most újra kismama vagyok és volt barnázásom, de csak akkor, amikor alapból meg kellett volna jönnie és 3-4 nap alatt elmúlt.
2012. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!