Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tarthat 7 napig vagy akár...

Tarthat 7 napig vagy akár tovább a pecsételő vérzés terhesség esetén?

Figyelt kérdés
08.15-én volt peteérésem, akkor együtt voltunk a párommal. Rá öt nappal, 08.20-án pecsételő, barnás vérzésem kezdődött, mely hetedik napja tart ma. Pénteken 08.24-én tesztet csináltam, mely negatív lett, de lehet, hogy korán csináltam. Melleim feszülnek. Holnap, holnapután várnám a menzeszt. Tarthat ilyen sokáig a pecsételés terhesség esetén, mert úgy olvastam, hogy csak egy-két napig tarthat vagy akár csak egy alkalommal fordulhat elő. Köszönöm válaszotokat.
2012. aug. 27. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 15-én voltatok együtt akkor semmiképpen nem mutatja ki a teszt 9 napra rá.

Várd meg az esedékes mensit, és ha nem jön meg akkor csinálj tesztet.

A pecsételésed jó esetben beágyazódás jele, de ilyen korán még nem jelentkezik, hacsak nem még a 15-ei aktus előtt termékenyült meg egy petesejt.

2012. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Elfelejtettem írni, hogy a beágyazódási vérzés, pecsételés nem tart 7 napig,az már sok.

2012. aug. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Egy kolléganőm mesélte, hogy ő egy hétig pecsételt, és azóta van is babája, ezért kérdeztem meg, hogy mással is előfordult-e már. Fene tudja, azért még egy kicsit reménykedem. Pár nap és kiderül... vagy beborul. Köszi még egyszer a válaszod.
2012. aug. 27. 11:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, beborult... Megjött 29-én, tehát nem vagyok terhes.
2012. aug. 30. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!