Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Búvárkodást terhesen lehet?...

Búvárkodást terhesen lehet? Januárban mennénk külföldre, nem akarnám kihagyni, akkor 6 hónapos leszek.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
pontosan nem tudom miért nem ajánlott a sós víz, de a dokim azt mondta hanyagoljam terhesség alatt. én hiszek neki. de ennek te is utánatudsz járni a védőnőnél és a dokinál. akkor talán kapsz miértet is. :)
2012. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A tengervíz OK! Nyugodtan fürödhetsz. A dokim legalábbis engedélyezte, arra hivatkozva, hogy a tengernél a legkisebb az esélye, hogy bármi fertőzést elkapjak. 6 és fél hónapos terhesen én simán fürödtem tengerben és nagyon nagyon jól esett. A babám makk egészséges, lassan 2 éves.

A búvárkodást nem vállalnám be 6 hónaposan, az biztos. Az a nyomás miatt veszélyes lehet. Inkább hanyagold!

2012. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyébként ha januárban mennél búvárkodós helyre,tax nem azt jelenti, hogy repülővel mennél?

Én úgy tudom, bizonyos terhességi kor után egyáltalán nem lehet gépre ülni. Szerintem 6 hónaposan pl már nem.


Egyébként én is reménység szerint akkor járok majd a 6. hónap körül. :)

2012. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kb. azt akartam leírni, mint az 5-ös!
2012. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Repülni általában a 8. hónapig lehet, ezt a légitársaságnál kell megkérdezni, mert társaságonként eltérő és van olyan légitársaság, amelyik orvosi igazolást is kér, de nem ez volt a kérdés.

A tengervízzel semmi baj, én 12 hetes terhesen voltam Horvátországban és semmi bajunk nem lett. Viszont a búvárkodás valóban elég kockázatos, már leírták, hogy miért.

Járj körül mindent, mert lehet ez még egy szép nyaralás, max a merülést kihagyod. Boldog babavárást mindenkinek!

2012. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!