Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaralni szeretnénk pár napot...

Nyaralni szeretnénk pár napot a jövő héten, de nem tudjuk hova menjünk. Orvosom szerint nem mehetünk külföldre. Kaphatnék konkrét tippeket, hogy merre voltatok nagy pocakkal nyarali itt belföldön?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Fürödni,strandolni nagy pocakkal már nem ajánlatos, ezért inkább valami kis kirándulós városnézés.

Budapest, jó kis kiállítások vannak, Bodyes 2, este egy mozi, éjszakai városnézés, állatkert, hajókázás. Szentendrére ki lehet menni, Margit sziget.

2012. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sopron és környéke (Fertőd, Nagycenk, Fertőrákos), kocsival átmehettek Ausztriába is. Sokféle szálláshelyek vannak. Nem tudom, milyen idős a terhességed, de ha má
2012. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9:27-es: Nem ajánlatos fürdeni, szóval ne wellnesbe menjetek. A belvárosban van egy csomó panzió, szálloda, olcsóbbak/drágábbak. És tényleg sok a látnivaló Sopronba, és a környékén is. Illetve, ha még nem nagy a terhességed, akkor is jobban ajánlják az orvosok a természetes tavakat, mint a strandokat. Fertőrákoson van strand.
2012. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

9:27

[link]

2012. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lillafüred, Bükkszentkereszt. Nekem pocakkal is nagyon tetszett :) Tudtok sétálni, csónakázni, és ha mégis fürdeni szeretnétek, átruccanhattok Miskolc-Tapolcára, a barlangfürdőbe :)
2012. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi Gyulán voltunk amikor terhes voltam!

Nagyon szép volt!

2012. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeged!

Kedvenc városom, évekig voltam ott egyetemista, szóval ezerrel tudom ajánlani. Van sétálóutcája, nagyon finom fagyizó (mármint a fagyizó fagyija finom), klassz éttermek, kiállítások, teaházak, ott a Dóm, a Tiszapart, rengeteget lehet csatangolni, Újszegeden van strand is, ha éppen merész vagy, de ha nem, a Tiszaparton jó idő van, nincs olyan meleg, mint a városban. Pár napot megér mindenképpen!!!

2012. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Balaton?

Nekem csak úgy javasolta a doki az úszást, ha veszek speciális tampont. (Gyógyszertárban lehet kapni, és nem kapsz el semmilyen fertőzést.)

2012. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!