Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell számítani vizesedés...

Mikor kell számítani vizesedésre? 14 hetes korban korai?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor még nagyon ritka,de nem lehetetlen.Én a korai vizesedők közé tartozom a magam 25. hetével,de azóta is stabilan tartja a szervezetem a víz mennyiségét,és nem viszi túlzásba.Néha kicsit több,néha alig van valami.De inkább így vizesedjek,mint zaok a kismamák,akikkel nemrég találkoztam,és a sport sarut is alig tudják becsatolni a lábukon annyira fel vannak vizesedve.
2008. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. máj. 21. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit korai, de nem lehetetlen. Ha minden rendben a veséddel, cukroddal ne aggódj, ez is csak egy kis kényelmetlenség ami a szüléssel oldódik meg! Ha viszont nagyon vizesedik a lábad, menj orvoshoz, nem akarlak ijesztgetni de a terhességi preeklampszia tünete is lehet.
2008. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Te vizesedsz mar?

En kb a 15.hettol vizesedek,de nem brutalsi modon,de most mar az orvos azt mondta,h tenyleg tartsak dietat,mert nem lesz jo vege,sajnos nekem vszinu,h a terhesseg elotti meghizas kovetkezmenye ez.

25 hetes kismama

2008. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A só megköti a vizet, ezért semmit ne sózz, úgy egyél! Ja, és kerüld a nassolást az édességeket. Sok zöldség és gyümölcs kell!
2008. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol hallottam nemrég, hogy 9 g só 1 liter vizet köt meg. Vegyész vagyok, el is hiszem, hogy így van...A sófogyasztás csökkentésével biztos jobb lesz. Ez elég korai, mi lehet ebből később? Nem riogatni akarlak, de figyelj oda. Jobbulást kívánok!
2008. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!