Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzi a baba ha kívülről...

Érzi a baba ha kívülről simogatom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt biztosan senki sem tudhatja, de amikor éppen kitolja a popsiját vagy valamelyik testrészét, vajon érzi, hogy simogatom kívülről?

35 hkm


2012. okt. 23. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamit biztos érezhetnek, mert nekem olyankor mindig elhúzódott a kisfiam. Ebből arra gondolok hogy nem tetszett neki amúgy, nem tudom miért.

Ja és ha rátettem a pocakomra 1 tányért azt általában lerugdosta.

2012. okt. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztosan!! Nálunk ha izeg mozog és a férjem ráteszi a kezét azonnal abbahagyja, megszeppen :). 100% hogy érzékeli.


30h km

2012. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy érzékeli,
2012. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy érzi,az enyém egyből abbahagyja a dudorodást,neki nem tetszik biztos,pedig úúúgy simizném.Ha mozog akkor nem hagyja abba a kezemre a mocorgást de ha a férjem odateszi a kezét egyből abbahagyja a mocorgást,csak azt tudnám honnan tudja hogy az nem az én kezem:) Meg ha én is ráteszek valamit a hasamra Ő is le akarja rúgni.Pedig nem vékony a hasfalam.XD
2012. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen érzi a baba,ha anyukája vagy az apja simogatja.
2012. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam, honnan tudja, hogy a férjem keze, de biztos ő is érzi, mert nálam is akkor leáll a rugdosással :). Férjem szerint tiszteletből, már most tiszteli az apukáját :))
2012. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Érzi persze. Viszont én amennyire lehetett, lecsökkentettem a simogatást, mert úgy vettem észre, hogy "ingerlem" vele. Ha simogattam a pocakomat, azonnal úgy elkezdett mozogni, hogy azt hittem, kiugrik menten a hasamból. Rosszabb esetben betámasztotta a sarkát a bordáim közé, és szinte levegőt nem kaptam. Úgyhogy csak akkor simogattam a pocakot, ha éreztem, hogy most kell neki, de akkor sem sokáig.

Ja, és ugyanaz volt nálunk, amit sokan írtak: teljesen máshogy viselkedett, ha az apuka tette a hasamra a kezét. Hogy honnan a fenéből érzik???

2012. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tippem szerint abból tudja a baba hogy kinek a keze hogy nem egyformán nyúlunk hozzá :) legalábbis szerintem. apa keze nagyobb, meg szerintem azért kicsit erősebben ér a hasunkhoz és abból tudja a baba hogy na most apa piszkálja és nem mi :) legalábbis az én párom mindig erősebben ér a hasamhoz mint én szoktam, és nekünk is másképp reagál a kislány arra, hogy éppen ki simizi :)
2012. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonlóan viselkedik, viszont nem csak apával, hanem pl a szüleimmel, nővéremmel. Próbálták ők is elkapni egy-egy mozdulatát, de nekik sem mutatkozik :D Lehet szégyenlősek, és mivel minket "ismernek" a legjobban nekünk megmutatkoznak. :P
2012. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is azt veszem észre, hogy ha apa ráteszi a mancsát, akkor abbahagyja. De az enyém szégyenlős is mert ha mutatom apának, hogy mozog a hasam, mire ő megnézhetné addigra abbahagyja. :) A simizésnél nekem is arrébb kúszik, úgyhogy érzékelni biztos érzékeli de lehet nem tetszik neki.
2012. okt. 23. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!