Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha simogatom a hasam azt érzi...

Ha simogatom a hasam azt érzi a baba?

Figyelt kérdés

Mert végülis azért ott a hasfal, meg a méh fala, meg szövetek.Azokon keresztükl is érzik ezeket a finom mozgásokat?

33h kismamai :)


2010. júl. 14. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát perszehgy érzi:) Legalábbis nekem szokott rá reagálni..bár ezen már én is gondolkodtam, hogy az ütésektől védve van..azt pedig érzi..de reagál, úgyhogy tuti:)
2010. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem. Bár mindenki mást mond. És a szülésznőm azt mondta, hogy ne simogassam a hasam, mert az beindíthatja a szülést. (méhösszehúzódásokat okoz/hat)
2010. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem egész nap a hasát simogatja..(bocsi az offért)
2010. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus is méhösszehúzódással jár, akkor azt se lehet??
2010. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt a ne simogasd a hasadat egyszer hallottam én is valakitől, de ez baromság.

Azt tudom hogyha minden rendben akkor nyugodtan jöhet a sex, nem lelsz semmi baj.De egyébként meg az utolsó hetelben tényleg megindulhat a szülés az orgazmustól. Sőt szokták is ajánlani a sexet túl hordás esetén. :)

2010. júl. 14. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a pocak simogatást a szülésznők se szeretik én olyat hallottam ha körbe körbe simogatod akkor a köldökzsinór betekeredik nem tudom hogy mi az igaz belőle én meg szoktam simogatni persze nem folyamatosan csak úgy egy kicsit ha pl. már nagyon mocorog és erőseket akkor oda teszem a kezem és leáll már nem olyan durván rugdos még utána persze mocorog csak finomabban,ha pedig sokáig elvan és nem mocorog akkor meg szoktam vakargatni a hasam és vissza jelez nekem ilyen tapasztalataim vannak azt nem tudom hogy ő érzi-e azt hogy simogatom vagy kapargatom a hasam de visszajelzések jönnek :-)))úgyhogy szerintem érzi az ütésektől is szerintem úgy van védve hogy nem sérül meg de azt hogy meg ütöd a hasad szerintem érezhető a számára is én úgy képzelem el mintha feküdnék egy vastag takaró alatt és ha pl. egy labda rá esik a takaróra nem fáj viszont érzed hogy valami oda eset lehet hogy hülye összehasonlítás de én így gondolom 31 hetes km
2010. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érzi!!! És sztem nagyon szereti, hiszen vele foglalkozol, szereted, babusgatod:) Nálunk meg tudja különböztetni, hogy apa vagy anya simizi, ha apa, akkor jó nagyokat rúg neki, hogy ő is érezze! Én járok szülésfelkészítő tanfolyamra, ott nem mondta senki, hogy nem jó vagy ilyesmi, pedig 4 szülésznő tartja! Simizd csak:))))


26hkm

2010. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!