Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok és furán fáj a...

5 hetes vagyok és furán fáj a hasam, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
Eddig nem éreztem ilyent. Kicsit feszül, a jobb oldalon szurkál, talán kicsit görcsölget is, olyan furcsa érzés. Olvastam, hogy a mindjárt megjön érzés szokott lenni ilyenkor, de ez valahogy azért mégis másabb! Amúgy nem vérzek, nem barnázok és nicsenek erős görcseim sem! Ez normális? Nem lesz baja a babámnak???
2008. máj. 21. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj,csak a méhed készülődik a feladatra.Mikor mész először orvoshoz?
2008. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jövőhét keddre kaptam időpontot, de pont az előbb olvastam vissza és láttam olyan kérdezőt, aki 7 hetes és azt mondták korán ment! Szerinted mikor menjek?
2008. máj. 21. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 8 hét előtt nem nagyon van értelme, úgyis visszahívnak később egy UH-ra. 8 hét után látszik csak a szikhólyag, előtte max a petezsák. ilyenkor még az orvos nem látja, hogy élő terhesség-e.
2008. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha nem élő terhesség, akkor elmúlnak a tünetek nem?! Mármint ilyen mellfeszülés, hányinger meg hasonlók!
2008. máj. 21. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs értelme korán menni,mert amíg nincs szívhang,addig nem tekintik élőlénynek és ezért kiskönyvet sem kaphatsz.

Nyugodj meg,mert nem lesz semmi baj,nekem is fájdogál a hasam!

2008. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! :) Remélem tényleg nincs baj! Rákerestem pár fórumra és ahogy elnézem, mindhol van olyan pánikolós kismama mint én! :) KEzdek megnyugodni! :) Te mennyi idős terhes vagy?
2008. máj. 21. 11:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

5 hetesen, 2 hétig ez volt nekem is... Megjönérzés, de valahogy mégsem. :) SZurkálás jobb oldalon, feszülés!

Minden rendben lesz!

Üdv, 8 hetes kismama

2008. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, most kezdtem éppen megint parázni, mert néha nagyon aktívan érzem a jobb oldalamban a szurkálást, tegnap este pl. beállt egy állandó tompa fájdalomra. Az normális?

2008. máj. 21. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, ne izgulj!

Nekem is egy felületen szokott szúrni a jobb oldalon!

Inkább örülj a tompa fájásnak és a szurkálásnak, mert alakul a méhed!!!

(8 hetes)

2008. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah... most nézem, ha úgy a hasadban mindenütt van ez a tompa fájás, az is jó, - én pl. ma is ilyenre ébredtem...

Nekem olyanokat is beleszúrt már egyébként, hogy a jobb oldalamhoz kellett kapnom, és összegörnyednem egy pár másodpercre...

Szóval, csak pozitívan!

2008. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!