Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok, hogy milyen érzés...

Leírnátok, hogy milyen érzés volt látni a két csíkot?

Figyelt kérdés

Annyira jó érzés lenne elolvasni, hogy ki mit érzett, amikor meglátta a két csíkot. Mi volt az első gondolat? A Párotok mit szólt? És mindent, amit fontosnak tartatok.

Nálunk januárban indul a baba projekt, de nagyon érdekelne. Én már lassan egy éve babáznék, de még nem lehet, de már annyira de annyira vágyom rá.

Köszönöm Nektek előre is!


2012. okt. 22. 16:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi mar mindenfele csodaszert, teat kiprobaltunk, nem jott ossze. Egy idore felfuggesztettuk a projektet, utazgattam meg ilyesmi. Aztan megint belevagtunk es 10 honap utan amikor nagyon nem arra koncentraltam, mert elutott egy auto es toressel itthon fekudtem, teszteltem +-t. Annyira boldog voltam ugraltam oromomben, szerintem kezet se mostam :)). Felhivtam a ferjem mondtam h szalljon le a villamosrol mert nagy hirem van. El se hittem. Nagyon szuper erzes!!

aztan persze jott az aggodalom a 12.hetig, de minden a legnagyobb rendben. Sok kitartast es gyors baba erkezest kivanok neked!


30h km

2012. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyszerű. A munkahely miatt. Egy helyen dolgozunk, vigyáznunk kell, hogy nehogy esetleg a Páromat kirúgják, vagy netán valami más gond legyen. Nem a közvetlen főnök a gonosz, hanem a legnagyobb. Aki közvetlen főnökünk, az amúgy nagyon rendes. Remélem, hogy majd kiáll értünk! Az én szerződésemet pedig májusban váltották határozottról határozatlanná, és így döntöttünk, hogy az évet még megvárjuk, nehogy rossz szájízzel jöjjek el (mármint a munkaadó részéről), és legyen lehetőségem után oda visszamenni, mert szeretem a munkám (szerencsére), de már a babát is nagyon szeretnénk.
2012. okt. 22. 18:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Értem.Hát akkor kitartást neked,és kívánom,hogy utána rögtön teherbe ess!! :)
2012. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi idén szeptemberben kezdtük a babaprojektet és nagyon reménykedtem hogy egyből sikerül. Aztán csináltam is tesztet 1 napos mensi késéssel és sajnos azt mutatta, hogy nincs baba :( elszomorodtam,sokan mondták hogy ne fűzzek nagy reményeket hisz ez az első próbálkozásunk. Aztán mégse akart megjönni, és rá egy héttel csináltam még egy tesztet és végül 2 csík jelent meg!! Úgy néz ki túl hamar csináltam az első tesztet így nem mutatta ki a babát. Rendesen meglepődtem,remegett a lábam is,hívtam a férjemet egyből mert ő már dolgozott :) nagyon örült így is,már kíváncsi volt miért nem akar megjönni. Azóta már jelentkeztek a klasszikus tünetek,orvosnál,védőnőnél is voltam és 9 hetes kismama vagyok :)
2012. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

másjus elején kezdünk el próbálkozni. én már nagyon vágytam babára, de még nem lehetett egyéb okok miatt. aztán párom a születésnapomon azt mondta, hogy szeretne tőlem babát, legyen családunk :) sajnos május 22én megjött. akkor ő nagyon elkeseredett, egyből kivizsgálásokra akart menni, de mondtam neki, hogy ezzel még várjunk azért. aztán a következő alkalommal, mikor meg kellett volna jönnie... :)

mindig 28 napra jön meg, általában hajnalban, kora reggel. de sehol semmi, csak a mindjárt megjön érzés. munka után hazamentem, elmentem tesztet venni, megcsináltam. el sem hittem, hogy ott van a második csík is. megszólalni nem tudtam, így csak bevittem neki a szobába a tesztet had lássa a saját szemével. ilyen boldogságot még soha az életben nem láttam az arcán. azóta minden fenékig tejfel :))de tényleg, hatalmas a boldogság nem csak nálunk, hanem az egész családban. első unoka lesz mindkettőnk szüleinél. :)

remélem neked is sikerül hamar "megbabásodni" :)

22 hetes kismami

2012. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Hát Nálunk is, első unoka a szülőknek, első dédunoka a nagyszülőknek, szóval remélem, hogy Nálunk is nagy lesz a boldogság, ha megfogan a Pici.

Köszönöm Mindenkinek, hogy írtatok!

Sok boldogságot kívánok!

2012. okt. 22. 20:52
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma teszteltem egy pozitívat. Az az igazság, hogy eddig mindig úgy el voltam kámpicsorodva a negatívak miatt.... de mikor ma megláttam a pozitívat. Te jó ég! Nagyon elkezdtem félni. Hirtelen végigfutott az egész 9 hónap az agyamon, félelmek amiatt, hogy jó anya leszek-e, végig tudom-e csinálni. Úgy éreztem, hogy dehát én nem vagyok erre kész.

Azóta majdnem eltelt a fél nap (külföldön élek, 6 óra eltolódás van) és most inkább azon izgulok, hogy minden rendben legyen és tényleg terhes legyek. Párom nagyon örült a teszt eredményének ő öntött belém egy kis erőt, hogy ne féljek már annyira, hiszen már tervben volt a baba és próbálkoztunk is vele.

Holnap megyek orvoshoz beutalót kérni a nőgyógyászhoz (itt így megy :/ ) remélem minden rendben.

2012. okt. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Fanina ***** válasza:

az 5-ös válaszoló vagyok nov 5-re várható a kisbabánk de igazság szerint bármikor jöhet már,kislány mondtak végig az ultrahangon.Nagyon izgulok és türelmetlen is vagyok.

Neked meg kitartást!!!

2012. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Márciusban kezdtünk el próbálkozni nem akart mindjárt sikerülni, kicit csalódott voltam miatta de nem foglalkoztam vele. Aztán egyik nap júliusban késett 1 napja egyedül voltam itthon gondoltam megpróbálom, de végig olyan menzi szerűen görcsölt a hasam nem fűztem nagy reményeket a dologhoz, úgy voltam vele na bumm még egy negatív a kukába. Aztán mikor szívta fel és 2 olyan erős csík lett h nem tudtam mit csináljak hirtelen. Nem hittem a szememnek pislogtam gyorsan beültem a hálószobába ott totál zöldre van festve fal és mai napig ha visszagondolok zöld foltokat látok és magam előtt ahogy szülök :D Aztán mikor kicsit "észleltem" is vmit magam körül gyorsan lefényképeztem és egy idézettel elküldtem páromnak a munkahelyi e-mail-jére amit persze egyből meglátott szegényke alig tudott koncentrálni a nap végéig :D Nagyon boldogok voltunk és ez a boldogság mai napig megtart. Főleg amikor először mentünk ultrahangra 8 hetes voltam már és a szíve is vert utána meg a genetikai uh-n volt nagy öröm amikor közölték velünk h kislány :) Leírhatatlan érzés és minden nap ahogy növekszik ahogy tervezgetünk vásárolgatunk. Minden percét megéri még a kellemetlen dolgok is. :)

20hkm

2012. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi nem próbálkoztunk a szó klasszikus értelmében, inkább úgy voltunk az esküvő után, hogy ha az Isten úgy akarja, majd úgyis lesz, addig meg úgysem. Rögtön az első hónapban késett egy hetet a menzeszem, de negatív volt a teszt. A következő hónapban viszont már a "nem várt" előtt is sejtettem, hogy pozitív lesz (olyan tünetek voltak, mint korábban sose - egyik sem volt erős, de azért éreztem). Mikor tényleg késett, egy nap után vettem tesztet. Először nem is tudtam eldönteni, hogy tényleg látom-e a csíkot, vagy csak látni akarom. Férjem is vitte a tesztet mindenféle fénybe. Aztán, mivel úgy gondoltam, hogy a "nem biztos, hogy negatív" nem olyan volt, mint a "biztos negatív", először le sem lehetett törölni a mosolyt az arcomról. Aztán, mikor pár nap múlva ismételtem, és már jóval erősebb volt a csík, egyszerre örültem és aggódtam. Nem tudtam, hogy elhihetem-e. Most vagyok elvileg a 6. hét közepén, ultrahangra csak a 8. hétre kaptam időpontot. Most nagyon örülök, de próbálom nem beleélni magam, amíg az orvos nem erősíti meg a hírt. Szóval nagyjából a leírhatatlan öröm és a teljes bizonytalanság váltja egymást folyamatosan. :) Remélem, Nektek is hamar sikerül!
2012. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!