Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok, van egy kisfiam aki imád a hasamon ugrálni , tegnap nagyon ráugrott eléggé fájt. okozhatott ez valami féle bajt? a hasam alsó része már ezelőtt is sürün fájt, ez mitől van? előre is köszönöm
2012. okt. 21. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem értelek!

Terhes vagy, felelősséggel tartozol egy kicsi életért, de hagyod, hogy a kisfiad a hasadon ugráljon??


Nem keltem még sosem ki magamból, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.... :S


Hogy a kérdésre ia írjak válaszolt, azt senki nem tudhatja, okozhatott-e ez baj, nem látunk beléd, de én biztos ennél felelősebb lennék, még akkor is, ha a kisfiamnak ez lenne a legnagyobb szórakozása!!!!!!!!!!!

:S

2012. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, úgy látom tényleg kiakadtam ezen, tele van az írásom helyesírási hibákkal... :)
2012. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát csak gratulálni tudok! Hogy lehetsz ilyen buta, már ne haragudj? Az oké, hogy imádod a fiad, meg minden, de kb a 6. héttől közöltem volna vele, hogy mostantól nincs ugrabugra mert anyára vigyázni kell. Hogy lehetsz ilyen felelőtlen? Mondjuk a fiadon is látszik, hogy nem igazán vagy toppon gyereknevelésben, mi az, hogy a hasadon ugrál? Ráadásul azt írod, hogy a hasad alsó része már ezelőtt is sűrűn fájt, hát normális vagy te? Nyilván attól van, hogy hagyod, hogy a kis gézengúzod ott hancúrozzon a hasadon! Azt kérded mi ez az érzés? A butaságod érzése! Azonnal menj el orvoshoz és nézesd meg magad, és ha voltál ilyen ügyes, hogy hagytad, hogy a fiad így megkínozza a hasad és a pocaklakód, akkor legyél olyan ügyes is, hogy minderről beszámolsz az orvosodnak, de készülj fel rá, hogy nem fog szok szépet és jót mondani neked!


35 hkm

2012. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy míg a fiad ugrál a hasadon a másik pocaklakó mit érez? Akár nagy baj is lehet belőle. Főleg ennyi idősen. Én nem merem fel emelni a 15kg kutyámat annyira féltem a pocaklakómat.
2012. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sztem a kisfiamról nem kéne rosszat szólni! Nem hagyom , mondom neki mindig, nem kell hülyének nézni az embert! Próbáljátok meg egy 1 éves kissrácnak megmagyarázni, hogy nincs este birkozás anyával .. Nincs mellettünk az apja , ahogy megtudta h ismét terhes vagyok tőle, lelépett. Normális ember módjára irtam a kérdés, igy is szerettem volna rá választ kapni .. Köszönöm szépen a válaszokat .. !
2012. okt. 22. 10:56
 6/6 A kérdező kommentje:
De belegondolok, és úgyanúgy óvom mindentől , mint a kisfiamat , de sajnos, elég nehezen megy egyszerre minden ! Az aranyközép utat szeretném megtalálni ,az között hogy játszhassak a kisfiammal , de úgy hogy a manónak a hasamban se essen bántódása.
2012. okt. 22. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!