Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok, hogy milyen érzés...

Leírnátok, hogy milyen érzés volt látni a két csíkot?

Figyelt kérdés

Annyira jó érzés lenne elolvasni, hogy ki mit érzett, amikor meglátta a két csíkot. Mi volt az első gondolat? A Párotok mit szólt? És mindent, amit fontosnak tartatok.

Nálunk januárban indul a baba projekt, de nagyon érdekelne. Én már lassan egy éve babáznék, de még nem lehet, de már annyira de annyira vágyom rá.

Köszönöm Nektek előre is!


2012. okt. 22. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
félelmetes, hihetetlen...8 év után, mint olyan sokszor, teszteltem, először egy csík, majd ahogy haladt felfelé a "folyadék", rögtön erős másik csík is megjelent. Én csak bámultam egy percig, fel sem fogtam...majd amikor több perce néztem bociszemekkel, megfogtam és bevittem a páromnak reszketve.. Ő rám nézett és elkezdett könnyezve nevetni, hogy sikerült végre??? :-) Sírva öleltük egymást, hihetetlen volt!!! Pedig a lányunk elsőre sikerült, az öccsére 8 évet vártunk, azóta már egy éves:-))))
2012. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 gyerkőc után igencsak sokkoló volt, szívünk mélyén szerettünk volna még babát, de várni akartunk vele. Végülis nagy volt az öröm, a család (értem itt a nagyszülőket, testvéreket) azt hitték, hogy ez valami kis tréfa, és mindenki nevetésben tört ki mikor bejelentettük. Aztán mikor rájöttek, hogy nem vicceltük meg őket, természetesen mindenki nagyon boldog volt.
2012. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sírtam, amikor elolvastam! Köszönöm, erre az élményre vágytam!!!
2012. okt. 22. 17:19
 4/20 A kérdező kommentje:
Második: Neked is nagyon köszönöm.
2012. okt. 22. 17:20
 5/20 Fanina ***** válasza:
100%

szia kedves Kérdező!

Én soha nem voltam az a minden hónapba tesztelő.mert mindig pontosan csengetett a "mikulás". Másfél év után mikor először késett vettem egy tesztet ami sajnos negatív lett.Telt múlt az idő és két év után a nagy elkeseredésünkbe megint csak késett,bár úgy voltam vele miért pont most sikerült volna ha eddig nem,ugyanis már az kivizsgálások járt az eszünk hogy valami nem stimmel. A párommal együtt csináltam a tesztet egy délután és néztük folyamatosan hogy mit fog mutatni és lám pár perc elteltével felnéztem rá és azt kérdeztem te is látod azt a halvány csíkot mondta hogy igen a szemünk könnybe lábbadt és egész este arról beszéltünk hogy milyen lesz továbbá az életünk.A napokban várható kicsikénk érkezése!!

Bocsi ha hosszú voltam!!

Sok sikert neked is!!!

2012. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,olyan érzés ami nem hasonlítható semmihez.Én január óta vágytam a babára,de vártunk a párommal,mert június 30.án volt az esküvőnk(de június elején belevágtunk,akkor nem sikerült).Júliusban sem.Majd aug. 12.én pozi lett az LH teszt,és nekivágtunk,mivel másnap volt p.érésem.Aztán jött az a hosszú 2 hét várakozás..nem nagyon mertünk bízni abban,hogy terhes vagyok.Majd a nemvárt előtt 1 nappal reggel 4:30 körül megcsináltam a terhességi tesztet.Nem mertem a fürdőben maradni,így a szobába vártam ki az 5 percet.Lerágtam a fél karomat :) Amikor letelt az 5 perc na mondtam magamba,megyek megnézem az újabb negatív tesztet.Amikor először ránéztem,nagy álmos szemekkel,negának láttam.Na mondom,megint semmi.De jobban a fény felé tartottam és akkor megláttam,hogy bizony halványan ott van a második csík is.Visszamentem a szobába,leültem a székre és csak vigyorogtam,remegtem az izgalomtól és közben mondogattam:terhes vagyok,ezt el sem hiszem.Akkor ott abban a pillanatban egyszerre örültem,féltem,és nem akartam hinni a szememnek.Csak nézegettem a tesztet.Visszafeküdtem,hogy még alszok fél7-ig,amíg nem ér haza a párom éjszakából,de nem tudtam egy percet sem aludni.Amikor hazajött,mondtam neki komoly arccal,hogy na megcsináltam a tesztet.Rögtön kérdezte,hogy és mi van?Oda adtam neki,de azt hitte,hogy ez is úgy működik mint az LH teszt,hogy csak akkor pozi,ha ugyan olyan erős mint a kontroll csík.Nézte,aztán rám nézett és kérdezte,hogy ez most akkor mi?És mondtam neki,hogy már halvány csík is pozit jelent.Úgy örült,el sem akarta hinni,hogy apa lesz :) Megölelt,megpuszilt,és azóta minden Uh-os vizsgálatra,tanácsadásra,vérvételre,belgyógyra eljött velem. :)

Bocsi,hogy ilyen hosszan írtam le,de most ezzel,hogy leírtam,újra átéltem az egészet :)


11+6 hkm

2012. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Nagyon köszönöm, hogy elmesélted! Nagyon könnyű szülést és nagyon boldog babázást kívánok!

Kisfiú lesz vagy kislány? Hogy hívják majd?

Melyik napra vagy kiírva?

Vigyázzatok magatokra!

Üdvözlettel: Egy leendő kismama :-)

2012. okt. 22. 18:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, az utolsó komment az 5. válaszolónak ment, amikor elkezdtem írni a választ, még Ő volt az utolsó.
2012. okt. 22. 18:10
 9/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem baj, Kedves 6. Hozzászóló, hogy ilyen hosszúra sikerült. Még olvastam volna három-négy oldalon keresztül is.... :-)

Köszönöm, hogy elmesélted!

2012. okt. 22. 18:13
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen :) Kívánom neked,hogy te is mielőbb átélhesd ezt a csodát!!!!

Egyébként miért nem lehet még babáznod??Ha nem akarod,akkor ne mondd el.

2012. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!