Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami praktika, hogy...

Van valami praktika, hogy megtudjam milyen nemű babám fog születni?

Figyelt kérdés

Két lányom van, nagyon szeretnék egy fiút. Mindkét terhességemnél a 30.héten tudták megmondani, hogy lányok lesznek. Nem tudtok valami praktikát, hogyan deríthetném ki?

4d uh-ra sajnos nem futja.

11 hetes vagyok.


2012. okt. 21. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2d uh-n is ugyanazt látja a doki, sőt ők még jobban látnak 2dben, úgyhogy menj el uhra és majd kiderül. minden más néphagyomány baromság.
2012. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sincs jobb ötletem, de ha vigasztal nekem a 4d-n se látták 13 hetesen a nemét. Megtudlak érteni, mert nekem meg két fiam van és nagyon vágyok egy kislányra. Légyszi majd írd meg ha megtudtad a nemét! Remélem teljesül a vágyad!
2012. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Mindenképp írok.

2012. okt. 21. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudok semmiféle házi praktikát mondani neked. Esetleg abban tudok tanácsot adni, hogyha esetleg azért nem tudják megmondani a nemét mert nem látják(mert mondjuk nem túl aktív a kicsid amikor UH-ra mész) akkor egyél meg vizsgálat előtt egy-két csokit. Nekem ettől mindig olyan ultra-ficánka volt a lányom, hogy csak na...

Remélem hamarosan megtudod a nemét és kisfiú lesz :)

2012. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyosak vagytok:)

Most megyek majd 12 hetesre, de nemhiszem h ott megmondják:(

2012. okt. 21. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
A 18 hetes ultrahang.
2012. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az interneten lehet rendelni fiú-vagy lány tesztet próbáld meg azt.
2012. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiú vagy lány teszt ára postával már kiteszi egy 4D UH árát.Sajnos csak az uh adhat eredményt,de az sem 100%.Ha kisfiú ,korán ki fog derülni,mert a kuki elég jól felismerhető, még egy laikus is látja.Valahogy ki kell bírni azt a pár hetet.Nehéz,én tudom,mert van két fiam és harmadjára sikerült egy kislány is,de alig bírtuk kivárni az uh-okat.4D-n nem voltunk mi sem.
2012. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!