Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A farcsontomnál nagyon fáj,...

A farcsontomnál nagyon fáj, ha hanyatt fekszem, ez a természetes?

Figyelt kérdés

Fekvésnél nem fáj, de ha megmozdulok, vagy kelek ki az ágyból, akkor szúró nyilaló, kellemetlen érzés. Be kell járatódnia, hogy rendesen tudjak menni.

22 hetes vagyok.


2008. máj. 21. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy éli meg a kellmetlenségeket. Ha hátrahajló méhed van (ez a leggyakoribb, nekem is ilyen) könnyen lehet, hogy a baba nyom egy-egy kilépő ideget mozgás közben. szerintem nem jelent bajt, de azért említsd meg az orvosodnak is!

Volt korábban gerincproblémád? Lumbágó, sérv...stb Ha igen az is csak annyit tehet, hogy max császár a szülés vége, más gondot nem csinál.

Sok sikert nektek!

2008. máj. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


én is hasonló cipőben jártam, és kb. 15. héttől 25. hétig. Pihenés után, az első lépések fájdalmasak voltak. Én mondtam a dokimnak azt mondta biztos nyom valamit a baba. Most 26 hetes vagyok, és mintha ritkább lenne. Én magbe b6-ot is szedek. Nincs semmi gond ne aggódj, biztos hasonlóan fekszik a babád, ahogy nekem:)

2008. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggódj mert szerintem normális.Én a terhesség 20-ik hetétől harcolok ezzel a gondal.Most 37 hetessen még rosszabb,mert aludni sem tudok,minden 2 óránként felkelek járkálok aztán kicsivel jobb.Boldog babavárást.
2008. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Nálam ugyan ez a helyzet, és van amikor alig tudok felkelni az ágyból annyira fáj. Nekem hátrahajló méhem van és mint az első válaszoló írta valószínű, hogy emiatt fáj. 20 hetes kismama
2008. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!