Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Képes leszek a kb. 37. hét...

Képes leszek a kb. 37. hét után még költözködni?

Figyelt kérdés
Úgy értem a házimunkában, boltbamenés...stb. Azért szeretném tudni, mert sajnos akkor költözünk, és nem tudom mennyire leszek beszámítható, azaz képes leszek pl. napi pár dobozból kipakolászni, kicsit takarítgatni..ilyesmi. Most vagyok a 33.ban, még bírnám, de nem tudom, mennyire lesz rosszabb?
2008. máj. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy másfél éves után szaladgáltam még a 40. héten is. Ő aztán nonstop ott volt. Úgyhogy szerintem egyénfüggő. De azért ülve, nem sokat hajolgatva, mindent meg lehet csinálni, csak módjával!! Szerintem nem lesz gond. Biztos sűrűn le kell majd ülnöd, de tedd is meg. Ne hajtsd túl magad. A dobozok megvárnak.

Boldog babavárást! :o)

2008. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 37 hétem szülni mentem. Szóval abszolút a te szervezetedtől és babád óhajától függ. Az elsővel én még egy kiló kenyeret sem cipeltem, most 19hónapos jön a második. És nem mondhatom neki, hogy nem veszlek fel, nem játszom veled, csak mert tesó van.

Az ember sokat bír, ha muszáj.

Sok sikert, remélem sikerül elköltözni mielőtt jön a picikéd!

2008. máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ey csak toled fugg. en 37 hetes vagyok, epitkezunk es en a hetvegeb letrarol takaritottam egesz nap ay ablakot$ elfaradtam de muszaly ha beakarok koltozni. en mindent megcsinalok. syerintem ne eyen gondolkozz, hanem inkabb csinald
2008. máj. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhesség nem betegség!!!! Sok minden a hozzáálláson múlik! Én pont a kiírás szerinti napon szültem, de az első naptól az utolsóig végig nagyon aktív voltam (takarítottam, bevásároltam, tornáztam, utaztam, dolgoztam...). Nem hagytam el magam, élveztem a terhességet. Szerintem ennek köszönhetően nagyon könnyű volt a szülés is.
2008. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló cipőben járok, most vagyok 36 hetes és a jövő hétvégén költözünk, amikor már majdnem 38 hetes leszek.

Aggódom is emiatt, de remélem minden rendben lesz. Egyenlőre jól érzem magam, mindent megtudok csinálni. Amiket bekell tartani: ne emelj nehezet és ha úgy érzed elfáradtál pihenj.

A többi szerintem megoldható, szép lassan úgyis minden a helyére kerül.

Minden jót!

2008. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!