Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 évesen babát vállalni?

39 évesen babát vállalni?

Figyelt kérdés
Érdekes történetem van... 30 évesen férjhez mentem, nagyon szeremes voltam, aztán nem jött a baba, majd kiderült a férjem meddő. Sosem váltam volna el, szerettem. Aztán ő megcsalt, és átköltözött a másik nőhöz. Most mentem újra férjhez, szeretnék babát, csak félek, hogy elkéstem vele. Szerintetek?
2012. okt. 20. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem késtél el vele! Igaz, nagyobb a kockázat, de több a szűrővizsgálat is, amivel ki lehet szűrni. Vágjatok bele nyugodtan, ha csak a korod lenne akadály!
2012. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem már ugyan van egy kisfiam, de 37 leszek, és még szeretnék kistesót. Úgy gondolom, hogy 38 éves koromig jó lenne teherbe esni, de ha csak utána jön össze, akkor ez van. 40 éves koromig azért szeretnék túl lenni rajta. :) Mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Rajtam nem is látszik a korom, meg nem is érzem magam még idősnek. Tényleg több a vizsgálat, de nekem az elsővel is voltak aggodalmak, pedig akkor 33 éves voltam. Legfeljebb a másodiknál "rutinos" leszek. Nehogy lemondj az anyaságról az életkorod miatt!!! Kész őrültség lenne. Édesanyának lenni a legszebb dolog a világon.
2012. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem is, mert mindennél jobban szeretnék. :)
2012. okt. 20. 15:34
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

ma már ez a divat.

40-45 évesen szülni

ha ők bevállalták, te miért ne?

ha nem iszol, nem dohányzol és azért egészségesen élsz, és táplálkozol a korod nem akadály,persze vannak kockázatok,de kinél nincs?


ez ne legyen akadály ! hajrá :)


37 hetes kismama

2012. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Édesanyám 43 éves volt, amikor kisöcsémet szülte...van is köztünk 16 év :)

Semmi gond nem volt, nagyon jól viselte, sőt, meg is fiatalította...és azóta is fiatalon tartja, most 13 éves az öcskös :)

Egyébként ilyenkor protokoll szerint megcsinálják a magzatvíz vizsgálatot, ebből kellemetlenebb a dolog, de ezzel és a többi diagnosztikai eljárásal együtt pont olyan biztos lehetsz abban, hogy semmilyen hátulütője nem lesz a korodnak..

Nyilván a bőrt már jobban megviseli a terhesség, de hát egy gyerek mindent megér!!!! :)

2012. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És szerintetek a teherbeesés valóban nehezebb?
2012. okt. 20. 15:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikák szerint nehezebb teherbe esni, de szerencsére te sem számokból állsz. :)

Barátnőm fiatalon szeretett volna babát, az istenért nem jött neki össze. Már megkapta a papírt, hogy a férjével összeférhetetlenek. Na ekkor fogant meg természetes úton a kisbabájuk. :)

Évekig küzdöttek, végül most 37 évesen lett belőle baba.

Hogy mit gondolnak a korukról? Semmit. Boldogok és ennyi. :)


Hajrá!

2012. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikák egy dolog, én nem foglalkoznék vele! Most jött el a Te időd! :) Nem késő! Sok sikert!
2012. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönöm a támogatást!!
2012. okt. 20. 16:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 38 éves vagyok, januárban leszek 39, és most 37 hetes kismama. :) Igaz, hogy a negyedik gyermekemet várom, de rögtön az első próbálkozós hónapban terhes lettem. Én is belevágnék a helyedben. Sok sikert! :)

37hkm

2012. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!