Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Állandoan hányinge...

Mit tegyek? Állandoan hányingerem van 24-böl 20min.

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok,és reggeltöl éjfélig hányingerem van,éjjel többször is kimegyek mert érzem jön vissza de a baj az hogy nem hányok.Szeretném ha legalább egyszer hánynék hogy már könnyebbüljek meg,de nem tudok.Nincs valami amivel picit vissza lehetne szoritani ezt a hányingert?
2009. aug. 7. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A hányinger nem gond csak kellemetlen. Nekem 6-10hetes koromig volt igy. Folyamatosan egyél, szinte egész nap egy-egy falatot és a hideg(pl.fagyi,jégkocka...)enyhit rajta. Amitől nekem még rosszabb volt az a forró főt kaja. Amúgy sajna nagyjából,legjobb tanács...KITARTÁS

13hetes km

2009. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem félidőig így maradt. Folyamatos hányinger, de semmi hányás. Én is szerettem volna. Nekem egy kicsit enyhített a gyömbér. Rengeteget ittam belőle. Vagy nekem még ajánlották, hogy reggel felkelés előtt egyél valamit. Készíts este ki magadnak kekszet vagy kenyeret. Én sajna semmit nem tudtam reggel leerőltetni a torkomon, de másnak állítólag bevált.
2009. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szegenykem! ezt en is irhattam volna. 8+5 napos vagyok es az 5. hettol tobbet nezem a wc kagylot, mint a tv-t! egesz nap emelygek, oklendezek, szedelgek es rettenetes a kozerzetem. hanyni meg egyszer sem sikerult, csak hatalmas gusztustalanokat oklendezni. 24 orat tart egy nap, ejjel 4-5 x felkelek kinezni a klotyoba.

kulfoldon elek es a doki felirt egy cseppet, B vitaminokbol all bioème a neve, de eleg draga. hat, azt szedem, de nem tudom igazan, hogy hasznal-e.

probald meg a gyomber tea-t es a sima kenyer egy kis kolaval is allitolag jo. (persze ha eppen kivanod)

kivanom, hogy ne tartson sokaig ez az allapot nekunk, boldog babavarast!

mikorra vagy kiirva? en marc. 14!

2009. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megprobálom a gyömbért.Március 21-re vagyok kiirva.Mindenkinek tünetmentes boldog babavárást kivánok.
2009. aug. 9. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatossan hányingerem van és hatalmas gombócot érzek a torkomban.Az evés tényleg segit és a szénsavas viz is ! jobbulást ,majd elmúlik egyszer :-)
2009. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Küldök nektek egy linket, ahol számos trükk van csokorba szedve a hányinger ellen, hátha valamelyik nektek is segít, legalábbis pillanatnyilag enyhíthet a kellemetlenségen. Remélem, hogy nem tart sokáig:

[link]

2009. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
VAgy elmúlik, vagy nem, de bízzunk benne hogy igen. Nekem most tért vissza az, ami ez első 12 hétben volt, 32 hetes vagyok és semmi étvágyam nincs, a hústól sokszor a hideg ráz, állandóan hányingerem van...szóval, jön-megy a hányinger, embere válogatja. Igyál sokat, langyos kamilla teát, vizet hidegen és sztem nyugodtan szedhetsz már magne b6ot is, ha nincs a dokidnak ellenére. Egyél dinnyét, az is jó lehet, meg soksok gyümit.
2009. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én márc. 23-ra vagyok kiírva. Detto ugyanígy vagyok, mint te. Iszonyat hányinger, éjjel-nappal és nem tudok hányni. Én még plusz egy ilyen undorító fémes, keserű izt is érzk a számban. Nagyon sokszor eszek, szinte egész nap van valami a számban, de mindig csak egy macskának való adag, mert addig érzem csak jól magam. Ha már egy órája nem eszek és kezd üres lenni a gyomrom, egyből nagyon rosszul vagyok. Bármilyen kajára gondolok, dob a gyomrom egyet, semmit nem kívánok szinte. Hideg dinnye, fagyi, ilyeneket meg tudok enni. Nekem is a hideg dolgok jönnek be. Gyömbérteát én is ki akarom próbálni, mert nagyon sokan irják. Vagy a barátnőmnek a jéghideg citromos üdítő jött be reggelente. Kitartás neked is és jó babavárást!
2009. aug. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyi, hogy velem a dokim abahagyatta a terhesvitamin szedését, mert abba van vas és amig az felszívódik, addig az is hányingert csinál, még annál is, akinek egyébként nincs. Magne B6-ot kell szednem.
2009. aug. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már a 14 dik hétnél járok,és még mindig hányingerem van.Hányni soha nem hánytam pedig a harmadik,ill a negyedik (volt egy vetélésem) babámat várom.A folyamatos hányinger nállam is megvolt,megvan még most is igaz már egyre ritkábban.Nekem az vált be a legjobban hogy gyakrabban és keveset eszem,valamint amikor érzem a rosszulétet,apró sós sütit elrágcsálok néhány darabot.Nekem még az édes üditők,málnák is fokozták a hányingert.Ezért csak vizet iszom még most is.Fel a fejjel,a hetek elteltével azért ritkúlni fog a rosz közérzet.
2009. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!