Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet az ha véreztem?

Mit jelenthet az ha véreztem?

Figyelt kérdés
Most a menstruáció szerint 31 hetes vagyok.A doki szerint 33-34 hetesnek felel meg a mérete,mert nagy baba lesz.Ma reggel voltam pisilni és amikor megtöröltem wc papírral,akkor láttam,hogy egy éppen kis minimális vér van rajta.Tényleg csak egy csepp lehetett azóta semmi.Szerintetek mitől lehetett?Aggódnom kéne?
2008. máj. 20. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,de ha megismétlődik,és esetleg túllépi az 1-2 csepp határát,akkor menj dokihoz.Ha nem,akkor majd a következő találkozásnál említsd meg neki.Valószínűleg csak a külső méhszáj kezd megnyílni.Tessék sokat pihenni,hogy ne vigye túlzásba a nyiladozást.
2008. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Még csak annyit szeretnék kérdezni,hogy amikor nyílik a méhszáj,akkor minden esetbe van valami tünete,gondolok például itt a vérzésre.
2008. máj. 20. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 24 hetes koromtól nyitva van a külső méhszáj. Egyáltalán nem véreztem.

De ha megismétlődne,hívd fel az orvosodat.


32 hetes kismami

2008. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vérzés bármitől lehet, megpattan egy hajszálér.

Az nem lehet, hogy a nyákdugód ment el? Az szokott véres lenni.

Ha nem lesz több vér, és nem görcsölsz, akkor semmi baj nincs, nekem már háromszor volt ilyen, azonkívül hogy befektetnek a kórházba semmi nem történik, feküdni meg otthon is tudsz.

Pihenj, és semmi baj nem lesz de ha megint vérzel, vagy görcsölsz, akkor azonnal menj orvoshoz, akár éjjel is!!

2008. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!