Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetesen mennyit kell mozogni...

32hetesen mennyit kell mozognia a babának?

Figyelt kérdés
Keveset érzem mozogni,eddig sokkal aktívabb volt.Tudom vannak nyugisabb napok is,de az utóbb 3 túl nyugis.Néha néha rug egy kicsit és ennyi.tegnap pl.nem is vagyok biztos,hogy a 10mozgás megvolt.Normális ez?tegnap voltunk uh-n azt mondta a doki minden rendben van..de mégis aggódok.
2008. máj. 20. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt ondta minden rendben van,akkor ne aggódj.Számold a 10et,és rájössz,hogy megvan azért.

Lehet csak az időjárás nyomta el.

2008. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bízz a dokidban! Biztosan minden rendben van!

Az én babám pl. este 10-11 között a legaktívabb, de napközben ha pl. a jobb oldalamra fekszem, akkor általában majd kirúgja a bal oldalam. Vagy feküdj hanyatt, és figyeld, ahogy hullámzik a hasad.

2008. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pár napja mórikázta magát és csúcsosodott rendesen-ez szombaton volt,de azóta tök csendben van.Bejelentkezik minden nap azért,reggel ,délben este,de nem olyan mozgós mint szokott.Simizem,meg lefekszem neki,hátha de nem aktív.ezért érdeklődtem.köszi a válaszokat.
2008. máj. 21. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!