Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs munkahely, de a 180...

Ha nincs munkahely, de a 180 nap biztosításom megvan, mit igényelhetek?

Figyelt kérdés

Iskolába járok, most fejezem be, és kiderült, hogy ott a pici a hasamban. Elvetetni nem fogom, ha már így sikerült, megküzdök érte! :)

Az a bajom, h. nem tudok kiigazodni a támogatásokat illetően, valahol azt olvastam, hogy mivel iskolás voltam, a 180 nap biztosításom megvan. Mit kaphatok? Menjek még el dolgozni? hova vennének fel? A segítségeteket előre is köszönöm!


2008. máj. 20. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

GYESt és családi pótlékot fogsz kapni.Sok esélyed nincs,hogy várandóssan felvegyenek bhova is,de próbálkozni lehet.


főiskolás kismama

2008. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, egy cipőben járunk, 11 hetes kismama vagyok és most végzek nappalin, szóval öt év tanulás után egyből babázok majd. munkám nekem sincs, pedig mikor kiderült azonnal el kezdtem keresni. szinte reménytelen, még baba nélkül is. Húgom diplomával kb 2 évig keresett állást, nekünk meg szorít az idő és egy idő után már nem lehet a növekvő pocakot letagadni. Nézd meg a www.oep.hu oldalt, szerintem korrekt tájékoztatást ad. Elmélelileg gyed-re is lehetünk jogosultak, mert volt egy olyan alfejezet, ami azt fogalmazza meg, hogy amennyiben nincs meg a 2 éven belül a 180 nap jövedelem, akkor hogyan kell azt kiszámolni mennyi jár. Konkrétan nincs meghatározva van e minimum munkanap, vagy vmi fizetés. Ezért gondolom, lehetséges. Ha még van kérdésed menj el a területileg illetékes TB irodába, vagy kérdezd meg a védőnődet, tud e segíteni kihez fordulj. ha megadod az e-mail címed, amint megtudok valamit küldhetek információt. az én címem norigomba@freemail.hu
2008. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!