Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennétek korházba? Magas a...

Mennétek korházba? Magas a vérnyomásom 138/97. Kb 3 oránként mérem,140/100 folé még nemment. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztmodta az orvsom h ha felmenne a felso 140 folé vagy az also 100 folé akkor menjek korházba, ráírta a papiromra is.39hetes vagyok...A vérnyomásom még nemment magsabbra mint amit írtam, de alacsonyabbra sem mint 130/95...ti mit tennétek a helyemben?Bemennétek korházba?vagy várnátok?

2012. okt. 12. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bemennék.
2012. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal bemennék.Inkább fölöslegesen menjél be,minthogy baj legyen.
2012. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább bemennék. gondolom emiatt most idegeskedsz is, szóval megy följebb. bent tudnak segíteni levinni.
2012. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem magas. Akkor lenne magas, ha TARTÓSAN lenne ennyi, vagyis ha egész nap méred, pl. óránként, és mindig 140 fölött van.

A dokid is azt mondta, hogy akkor menj be, ha magasabb, neked nem magasabb! Plusz valószínűleg azért ennyi, mert tiszta stresszben vagy, hogy magasabb lesz.


Ha 3 óránként méred, és nem ment 140 fölé, akkor ne aggódj.

De nyugodtan menj be a dokihoz, legalább megnyugtat.

2012. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a vernyomas mellett mas tuneteid is vannak pl oedema kez lab fejfajas gyomorfajas alt rosszullet akkor menj be. Ezen kivul max napi 3x merd a vernyomast ill panasz eseten.Egy automata RR mero nem megbizhato csak tajekoztat ne kezeld magad terhes vagy elvezd az utolso napokat koncentralj a babara setalj egyel friss gyumolcsot es lazulj a szules utan nem lessz ra idod.
2012. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2012. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a vérnyomás még nem magas, de ha bizonytalan vagy hívd fel az orvosod. Szerintem inkább pihenj le és ne idegeskedj, mert az tovább emeli a vérnyomást.
2012. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most engedtek haza saját felelosségre korházbol:-)..de jolvagyok...koszike a válaszokat
2012. okt. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!